ZAKSA – Resovia 2:3 (koniec) | GKS – Projekt 2:3 (koniec) | Exact – Cuprum 1:3 (koniec)
Trefl – BBTS 3:1 (koniec) | Dafi Społem – Skra 0:3 (koniec)

25:14
    Gdańszczanie po niezbyt dobrym pierwszym secie ostatecznie wygrywają to spotkanie za trzy punkty. Trzeba jednak przyznać że ich gra nie porywała. Bielszczanie walczyli, jednak sił starczyło jedynie na seta. (18:58:38)

25:14
    Grzechnik serwuje w siatkę i mamy koniec tego spotkania!

24:14
    Tym razem Grzechnik udanie na środku siatki.

24:13
    Nieudany atak Grzechnika i to gdańszczanie mają piłkę meczową!

23:13
    Kapitalnie w defensywie Majcherski, a na opadający blok udanie kiwa Mika i trafia!

22:13
    Dima Paszycki skutecznie ze środka siatki.

21:13
    Spory aut po zagrywce Gawryszewskiego!

21:12
    Do tego teraz w kontrze po skosie skutecznie Damian Schulz.

20:12
    Popsuta zagrywka Bieńkowskiego. Trafia serwisem prosto w siatkę.

19:12
    Na skrzydle po skosie pewnie w ataku Janeczek.

19:11
    Jeszcze jeden as serwisowy Niemca.

18:11
    O proszę asem serwisowym popisuje się Patryk Niemiec! Czas dla przyjezdnych.

17:11
    Ostatnimi czasy Mika jest niezawodny, kolejny pewny atak po przekątnej.

16:11
    Kolejna autowa zagrywka gospodarzy, tym razem myli sie Schulz.

16:10
    Damian Schulz na lewej stronie siatki kiwa na opadający blok i trafia.

15:10
    Jednak tym razem autowa zagrywka gdańszczan.

15:9
    A teraz krótka na środek do Paszyckiego, który się nie myli i trafia w punkt.

14:9
    Bartosz Janeczek z drugiej linii atakuje w aut z wykorzystaniem rąk blokujących rywali.

14:8
    Kolejna bardzo długa akcja, w której ostatecznie to Mika atakuje nie do obrony po skosie.

Piotr Grabowski

Trefl Gdańsk: Niemiec, Grzyb, Stępień, Pietruczuk, Jakubiszak, Schulz, Paszycki, Gawryszewski, Romać, Mika, Hebda, Masny Libero: Gacek, Majcherski
    BBTS Bielsko-Biała: Gaca, Grzechnik, Storozhylov, Siek, Janeczek, Bieńkowski, Bartos, Lipiński, Kwasowski (C). Libero: Czauderna, Koziura