FK Poprad
2:1 (2:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piątek 20.01.2017, 13:00 • Uherský Brod • Tipsport liga • Grupa D

No cóż, bielszczanie przegrywają to spotkanie. W pierwszej części tego pojedynku grali dosyć dobrze. Mimo to rywale prowadzili 2:1. Drugie 45 minut zdecydowanie mniej ciekawe. Słowacy byli częściej w posiadaniu piłki i zasłużenie wygrywają! (14:49:46)

90

89
    No cóż, tempo tego spotkania zdecydowanie opadło. Obie drużyny grają bardzo spokojnie.

87
    Kontra Popradu, jednak fantastyczną interwencją popisuje się wychodzący z bramki Busatto.

85
    Nieco ponad 5 minut do końca. Nic nie zanosi się na zmianę rezultatu.

83
    Wysoki pressing Popradu przynosi efekty. Podbeskidzie ma sporo problemów z konstruowaniem akcji.

81
    Uderzenie z dystansu jednego ze Słowaków, jednak to okazuje się bardzo niecelne.

80
    Poprad spokojnie rozgrywa futbolówkę na własnej połowie. W końcu próba dogrania do przodu, ale zbyt mocna.

77
    Sporo chaotycznych zagrań z obu stron w ostatnim czasie. Jak tak dalej pójdzie to Poprad zwycięży w tym spotkaniu.

75
    Centra z prawej strony boiska przed bramkę Słowaków, jednak ta okazuje się zbyt mocna.

74
    Od kilku minut to Podbeskidzie próbuje przejąć inicjatywę, jednak defensywa rywali jest jak twierdza nie do przejścia.

73
    Ponownie gorąco pod bramką Popradu, ale ostatecznie to słowacka defensywa górą.

72
    A teraz bielszczanie próbują uderzać z dystansu, ale i ich strzał niezbyt udany.

70
    Kolejny korner dla Popradu. Dośrodkowanie przed bramkę, gdzie jeden ze Słowaków uderza głową, jednak bardzo niecelnie.

67
    Słowacy w szybkiej akcji przez środek, jednak w bramce czujny Busatto!

66
    Gra ponownie toczy się w środkowej części boiska. Trzeba jednak przyznać, ze jak ma razie to Poprad jest lepszy.

64
    Szansa dla bielszczan. Uderzenie z dystansu z rzutu wolnego, jednak czujnie w bramce golkiper rywala.