Osasuna – Sevilla 3:4 (koniec) | Bilbao – Atletico 2:2 (koniec) | Sociedad – Celta Vigo 1:0 (koniec)
Real Betis – Gijón 0:0 (koniec) | Eibar – FC Barcelona 0:4 (koniec)
CA Osasuna
3:4 (1:1)
Sevilla FC
Niedziela 22.01.2017, 12:00 • Estadio Reyno de Navarra, Pampeluna • Hiszpańska LaLiga • Runda 19

Dziękuję bardzo za wspólne emocje. Na dziś już to wszystko. Zapraszam do śledzenia pozostałych relacji w serwisie LAJFY.COM. Miłej niedzieli i do usłyszenia! (13:56:47)

Rzadko trafiają się takie mecze. Sporo zwrotów akcji było w tej potyczce. Osasuna ostatecznie przegrała 3:4 z faworyzowaną Sevillą. Połowa sezonu za tymi ekipami. Gospodarze tego meczu są na dnie tabeli, a z kolei goście mają szansę na walkę o mistrzostwo Hiszpanii!
    Po szalonym spotkaniu Sevilla FC zwycięża na wyjeździe 4:3 z ostatnią ekipą w lidze!

90+4
    Kenan (OSS) - 3:4

90+3
    Gol dla Osasuny!
    Strzelcem bramki KENAN.

Perfekcyjne dośrodkowanie Alexa Berenguera na głowę KENANA, który pewnym strzałem trafia jeszcze do bramki. Gol na otarcie łez dla gospodarzy!
    90+2. Pablo Sarabia (SEV) - 2:4

90+2
    Gol dla Sevilli!
    Strzelcem bramki PABLO SARABIA.

Na strzał sprzed pola karnego zdecydował się ten, który w 65. minucie gry wszedł na plac gry czyli PABLO SARABIA! Piłka przy samym słupku wpada do bramki. Wszystko w tym meczu jest już jasne!

90+1
    Z dystansu próbuje uderzenia jeden z graczy Osasuny, ale piłka fatalnie szybuje daleko od bramki.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie. Tak zadecydował sędzia Javier Estrada Fernández.

90
    Emmanuel Rivière fauluje w polu karnym rywali Adila Ramiego.

90
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Wissam Ben Yedder, na boisku pojawia się Joaquín Correa.

89
    Dalekie podanie Oiera, ale walkę w powietrzu wygrywa Mariano.

88
    Z narożnika pola karnego uderza po krótkim rogu Alex Berenguer, ale pewnie piłkę wyłapał Sergio Rico.

88
    Zmiana w drużynie CA Osasuna: z boiska schodzi Fausto, na boisku pojawia się Kenan.

87
    Zbyt mocna centra w pole karne gości i piłka wybita przez obronę Sevilli.

86
    Teraz mecz przeniósł się do środka boiska. Ochotę na kolejne ataki mają nieco zdenerwowani gospodarze.
    85. Jeśli to spotkanie zakończy się takim rezultatem to Sevilla po tej kolejce bez względu na pozostałe wyniki będzie wiceliderem La Ligi!

84
    Zmiana w drużynie Sevilla FC: z boiska schodzi Franco Vázquez, na boisku pojawia się Matías Kranevitter.

Adam Ka

Gole: 15. León, 63. Iborra (sam.), 90+3. Kenan – 43. Iborra, 65. Iborra, 80. F. Vázquez, 90+2. Sarabia

Kartki:   2. Fausto (OSS), 19. R. Torres (OSS), 81. O. Riera (OSS), 81. Fernández (OSS) – 19. N'Zonzi (SEV), 29. Rami (SEV), 44. Iborra (SEV)

CA Osasuna: Fernández – Berenguer, Bonnin, Oier, U. García, C. Clerc – Čaušić (74. García), Fausto (88. Kenan), R. Torres – León (71. Rivière), O. Riera.
    Zmiany: Pérez – Rivière, Fuentes, Romero, de las Cuevas, Kenan, García.

Sevilla FC: S. Rico – Mariano, Pareja, Rami, Mercado (65. Sarabia), Escudero – F. Vázquez (84. Kranevitter), N'Zonzi, Iborra – Jovetić, Ben Yedder (90. Correa).
    Zmiany: Soria – Kranevitter, Lenglet, Vietto, Correa, Kiyotake, Sarabia.

Sędziowie: Javier Estrada Fernández