Zlín – Górnik Z. 1:0 (koniec) | Arka – Kłajpeda 2:0 (koniec) | Wisła Pł. – Beroe 0:1 (koniec)
Korona – Cluj 0:1 (koniec) | Ruch – DVTK 1:2 (koniec)
Arka Gdynia
2:0 (1:0)
Atlantas Kłajpeda
Piątek 27.01.2017, 14:00 • Agía Nápa, Cypr • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Na dziś to wszystko. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. Spotkanie komentował dla was Adam Kieruzel. Miłego popołudnia. (16:25:11)
    A takie miłe informacje czekają na kibiców Arki po wygranym sparingu z Atlantasem Kłajpeda!

Dwa zwycięstwa i jedna porażka Arki w dotychczas rozegranych sparingach!

90

65
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Dariusz Formella, na boisku pojawia się Przemysław Stolc.

59
    Gol dla Arki!
    Strzelcem bramki DAWID SOŁDECKI.

Znalazł się w polu karnym rywali Mateusz Szwoch, który zdecydował się dośrodkować piłkę na dalszy słupek do DAWIDA SOŁDECKIEGO, a ten pewnie głową, pakuje piłkę z 5 metrów do bramki rywali!

46

Skład Arki Gdynia na II połowę:

Moczadło – Zbozień, Marcjanik, Sołdecki, Marciniak – Formella, Sambea, Vatseba, Wojowski- Szwoch – Węsierski.

W tej pierwszej części meczu nie działo się nad wyraz wiele za wyjątkiem bramki, którą Arka strzeliła pod koniec połowy. Niebawem druga część tego spotkania.

45

39
    Strzelcem bramki MIROSLAV BOŻOK.

Gdynianie wychodzą na prowadzenie. Ładne, prostopadłe zagranie Hofbauera do wychodzącego na pozycję MIROSLAVA BOŻOKA, który pewnie, strzałem przy słupku pokonuje bramkarza rywali!
    15. Po 15 mintuach póki co bez bramek w tym starciu!

1

Skład wyjściowy Arki Gdynia:

Gdynianie już na rozgrzewce!

Na relację ze zmian stanu ze spotkania Arka Gdynia – Atlantas Kłajpeda zapraszamy do serwisu LAJFY.COM już w piątkowe popołudnie od godziny 14:00. Jeśli tylko uda nam się ustalić to jak najszybciej podamy państwu wyjściowe składy na ten pojedynek.

Gdyńską drużynę zasilili przed rundą wiosenną m.in.: Saibou Keïta, Dariusz Formella, Andrij Waceba oraz Luka Zarandia. Póki co jedynie kontrakt z Arką rozwiązał 27-letni angielski pomocnik Rashid Yussuff.
    Tak wyglądała podróż litewskiej drużyny na Cypr!

Adam Ka

Gole: 39. Bożok, 59. Sołdecki

Arka Gdynia: I połowa: Steinbors – Socha, Stolc, Sobieraj, Warcholak – Błąd, Łukasiewicz, Nalepa, Bożok – Hofbauer – Formella.

II połowa: Moczadło – Zbozień, Marcjanik, Sołdecki, Marciniak – Formella (65. Stolc), Sambea, Vatseba, Wojowski- Szwoch – Węsierski.