Zlín – Górnik Z. 1:0 (koniec) | Arka – Kłajpeda 2:0 (koniec) | Wisła Pł. – Beroe 0:1 (koniec)
Korona – Cluj 0:1 (koniec) | Ruch – DVTK 1:2 (koniec)
Ruch Chorzów
1:2 (0:0)
Diósgyőri VTK
Piątek 27.01.2017, 16:00 • Benicasim, Hiszpania • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Ruch przegrywa z ekipą węgierskiej Ekstraklasy, Diósgyőri VTK 1:2. Dziękujemy za śledzenie relacji. (17:52:10)

90

81
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Walski, na boisku pojawia się Bargiel.

81
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Słoma.

80
    Około 10 minut do zakończenia spotkania. Na tablicy wyników 2:2.

75
    Gol dla DVTK!

Rozstrzelali się nam gracze obu ekip. Do bramki Ruchu trafia SOMA NOVOTHNY, wprowadzony na boisko w drugiej połowie spotkania

67
    Gol dla Ruchu!

Niespełna trzy minuty z prowadzenia nacieszyli się Węgrzy. PAWEŁ OLEKSY doprowadza do wyrównania!

64

Hiszpan DIEGO VELA otwiera wynik meczu! Ruch atakował, ale nadział się na jedną z kontr Diósgyőri VTK i mamy 0:1.

60
    Godzina gry za nami. Przewaga po stronie drużyny LOTTO Ekstraklasy, ale wynik wciąż nie ulega zmianie.

51
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Hrdlicka, na boisku pojawia się Miszczuk.

46
    Mieliśmy też roszady w ekipie węgierskiej.

Skład Ruchu na II połowę:

Hrdlicka – Trojak, Grodzicki, Cichocki, Pazio – Surma, Fernandes, Przybecki, Walski, Nowak , Visnakovs.

46

Za nami pierwsza połowa spotkania, która zakończyła się bezbramkowym remisem. Lepsze wrażenie po sobie zostawili zawodnicy Ruchu, którzy byli też bliżsi otwarcia wyniku.

45

45
    Żółtą kartkę otrzymuje Dausvili (Diósgyőri VTK).

44
    Nieuznany gol dla Ruchu. Arbiter dopatrzył się ofsajdu.

43
    Końcowe fragmenty pierwszej połowy. W ostatnich minutach wzmogły się ataki chorzowskiego Ruchu.

Piotr

Gole: 67. Oleksy – 64. Vela, 75. Novothny

Kartki:   45. Dausvili (DIO)

Ruch Chorzów: Hrdlicka – Konczkowski, Helik, Kowalczyk, Pazio – Mazek, Gamakow, Urbańczyk, Lipski, Moneta – Niezgoda. (I POŁOWA)

Hrdlicka (51' Miszczuk) – Trojak, Grodzicki, Cichocki, Oleksy– Surma, Fernandes, Przybecki, Walski (81' Bargiel), Nowak (81' Słoma) , Visnakovs. (II POŁOWA)

Diósgyőri VTK: Antal – Eperjesi, Lipták, Jagodinskis, Tamás, Busai, Dausvili, Elek, Vela, Szarka, Fülöp.