Zlín – Górnik Z. 1:0 (koniec) | Arka – Kłajpeda 2:0 (koniec) | Wisła Pł. – Beroe 0:1 (koniec)
Korona – Cluj 0:1 (koniec) | Ruch – DVTK 1:2 (koniec)
Korona Kielce
0:1 (0:0)
CFR Cluj
Piątek 27.01.2017, 14:00 • Agía Nápa, Cypr • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Na dziś to wszystko. Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam do śledzenia innych relacji w serwisie Lajfy.com. To spotkanie komentował dla was Adam Kieruzel. Miłego dnia! (16:38:08)
    Kielczanie mieli w tym starciu swoje okazje by wyrównać wynik meczu, a nawet wyjść na prowadzenie, ale graczom Korony ta sztuka nie wyszła. Rumuńska ekipa CFR Cluj zwycięża z drużyną Macieja Bartoszka!

90

87
    Przycisnęli kielczanie. Niedawno wprowadzony na murawę Serhij Pyłypczuk był bliski zdobycia wyrównującego gola!

81
    Do piłki dochodzi po Jakub Mrozik po dośrodkowaniu Jakuba Kotarzewskiego, ale nowy nabytek Korony trafia tylko w słupek!

77
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Tomasz Zając, na boisku pojawia się Jakub Kotarzewski.
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Adrian Uniat, na boisku pojawia się Serhij Pyłypczuk.

73
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Michał Smolarczyk, na boisku pojawia się Mohamed Essam.

70
    Rywale Korony potwierdzili w końcu swoją minimalną przewagę bramką. Świetnie w tym okresie przygotowawczym spisują się Rumunii i piłkarzom z Kielc za dzielną walkę należy się szacunek.

67
    Gol dla Cluj!
    Strzelcem bramki BRYAN NOUVIER.

58
    Z dystansu spróbował sił Jacek Kiełb, a jego uderzenie przelatuje minimalnie nad bramką rywali!

51
    Ostre wejście pomocnika Korony i żółta kartka dla Jakuba Mrozika.

46
    Po przerwie w zespole CFR Cluj doszło do kilku zmian. Z boiska zeszli: Andrei Mureșan, Andrei Peteleu, Alexandru Chiriță, Juan Carlos i Billel Omrani, a w ich miejsce na murawie pojawili się: Răzvan Horj, Tiago Lopes, Tomislav Šorša, Tomislav Gomelt oraz Cristian Bud.

46

Skład Korony Kielce na II połowę:

Otczenaszenko – Gabovs, Załęcki, Diaw, Kallaste – Mrozik, Cebula – Zając, Kiełb, Uniat – Smolarczyk.
    Rezerwowi: Kotarzewski, Essam, Kwiecień.

Po pierwszej połowie można mieć mieszane uczucia. Jedni i drudzy mieli szansę na zdobycie gola, ale żadna z drużyn nie uczyniła tego przez co do przerwy bez bramek w tym meczu.

45

34
    Żółtą kartkę otrzymuje X (CFR Cluj).

30
    Znów zaatakowali kielczanie. W świetnej sytuacji, Mateusz Możdżeń uderza tylko w bramkarza. Nadal 0:0.

Adam Ka

Gole: 67. Nouvier

Kartki:   51. Mrozik (KRN) – 34. X (KLZ)

Korona Kielce: I połowa: Pesković – Rymaniak, Dejmek, Diaw, Grzelak – Żubrowski, Możdżeń – Abalo, Aankour, Palanca – Górski.

II połowa: Otczenaszenko – Gabovs, Załęcki, Diaw, Kallaste – Mrozik, Cebula – Zając (77. Kotarzewski), Kiełb, Uniat (77. Pyłypczuk) – Smolarczyk (73. Essam).

Zmiany: Kotarzewski, Essam, Kwiecień.

CFR Cluj: Mincă – Camora, Mureșan (46. Horj), Larie, Peteleu (46. Lopes) – Nouvier, Nascimento, Deac, Chiriță (46. Šorša) – Juan Carlos (46. Gomelt), Omrani (46. Bud).