Bournemouth – West Ham 3:2 (koniec) | Everton – West Bromwich 3:0 (koniec) | Hull – Swansea 2:1 (koniec)
A.F.C. Bournemouth
3:2 (1:1)
West Ham United
Sobota 11.03.2017, 16:00 • Dean Court, Bournemouth • Angielska Premier League • Runda 28

To już wszystko z Dean Court. Na relacje na żywo z kolejnych meczów Premier League oraz innych lig europejskich i międzynarodowych zapraszamy Państwa do portalu Lajfy.com. (18:02:04)
    Statystyki tego spotkania, podczas którego trudno było się nudzić.

Najmłodszy trener w lidze angielskiej triumfuje i dziękuje kibicom na Dean Court za wsparcie. My również dziękujemy Państwu za uwagę.

Spotkanie było bardzo wyrównane, a jego losy ważyły się do końca. Ostatecznie trzeci gol Kinga okazał się decydujący. West Ham bardzo chciał strzelić bramkę, był bliski, gdy na tablicy widniał wynik 2:2, ale decydujący cios należał jednak do gospodarzy.
    Trzy bramki Kinga i trzy niezwykle cenne punkty. Dziś w Bournemouth wielkie święto.

Zawodnicy Bournemouth strzelili tylko 2 hat-tricki w historii Premier League. Obydwa z Hest Hamem. Tym razem bohaterem zostaje Joshua King.

90+6

90+5
    West Ham desperacko walczy o odzyskanie piłki, ale wydaje się, że na przeprowadzenie ataku zabraknie już Młotom czasu.

90+5
    Bournemouth trzyma swój wynik i wywalcza piłkę. Podopieczni Howe'a wychodzą z futbolówką na połowę West Hamu.

90+4
    Rzut wolny dla West Hamu i Lanzini już szykuje się do wrzutki. To dośrodkowanie ląduje jednak w rękawicach Boruca.

90+3
    Dośrodkowanie na Carrolla ale tym razem Boruc ponownie nie dał się zaskoczyć i wyłapuje piłkę. Bardzo dobry mecz Polaka mimo dwóch straconych bramek.

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Steve Cook (A.F.C. Bournemouth).

90+2
    Akcja West Hamu kończy się fiaskiem. Piłkę od własnej bramki wznawia Boruc, ale to wybicie było niecelne. Piłka wraca w posiadanie stołecznych Młotów.

90+1
    Arbiter dolicza aż 5 minut do drugiej połowy. West Ham ma jeszcze szanse na wyrównanie.
    90. Joshua King (BTH) - 3:2

90
    Gol dla Bournemouth!
    Strzelcem bramki JOSHUA KING.

Wilshere po koronkowej akcji oddał strzał na bramkę, ale został on obroniony. Przy dobitce JOSHUY KINGA Randolph nie miał już najmniejszych szans. To już trzeci gol napastnika Bournemouth i nie mamy wątpliwości, kto znajdzie się w jedenastce kolejki!

90
    Ayew gubi się we własnym dryblingu i naraża swój zespół na groźną kontrę.

89
    Faul w ataku jednego z zawodników West Hamu w polu karnym gospodarzy. Piłka wraca w posiadanie podopiecznych Eddiego Howe'a.

Kacper Dąderewicz

Gole: 31. J. King, 48. J. King, 90. J. King – 10. Antonio, 83. A. Ayew

Kartki:   66. Pugh (BTH), 72. Afobe (BTH), 80. Gosling (BTH), 90+3. S. Cook (BTH) – 34. Obiang (WHU)

Spudłowany karny!: 6. J. King (BTH), nietrafiony, 36. Afobe (BTH), bramkarz Randolph obronił

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 9:7. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 0:0. Foule: 20:15.
    A.F.C. Bournemouth: Boruc – A. Smith, Francis (C), S. Cook, Daniels – Arter, Gosling – Pugh, J. King, Fraser (85. Mousset) – Afobe (85. Wilshere).
    Zmiany: Allsop – B. Smith, Wilshere, Mousset, Gradel, Cargill, Ibe.

West Ham United: Randolph – Kouyaté (78. Byram), Fonte, Reid, Cresswell – Obiang, Noble (C) (58. Snodgrass) – Feghouli (58. A. Ayew), Lanzini, Antonio – Carroll.
    Zmiany: Adrián – Byram, Collins, Masuaku, Snodgrass, E. Fernandes, A. Ayew.

Sędziowie: Robert Madley – Peter Kirkup, Stephen Child – Roger East