Gruzja – Serbia 1:3 (koniec) | Turcja – Finlandia 2:0 (koniec) | Kosowo – Islandia 1:2 (koniec)
Austria – Mołdawia 2:0 (koniec) | Irlandia – Walia 0:0 (koniec) | Włochy – Albania 2:0 (koniec)
Liechtenstein – Macedonia Płn. 0:3 (koniec) | Hiszpania – Izrael 4:1 (koniec) | Chorwacja – Ukraina 1:0 (koniec)
Gruzja
1:3 (1:1)
Serbia
Piątek 24.03.2017, 18:00 • Boris Paichadze Dinamo Arena, Tbilisi • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)
    Serbia lepsza od Gruzji:

Serbowie zdołali odwrócić losy tego spotkania. Świetny start zanotowali Gruzini, którzy szybko objęli prowadzenie. Kazaiszwili miał niesamowitą okazję na podwyższenie rezultatu. Zamiast tego, gola do szatni zdobyli przyjezdni. W drugiej połowie Srbowie byli znacznie lepsi i zasłużenie zgarnęli w Tbilisi komplet punktów. (19:53:48)

90+3

90+2
    Gospodarze wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska. Ostatnie sekundy tego meczu.

90+1
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Zmiana w drużynie Gruzja: z boiska schodzi Valerian Gvilija, na boisku pojawia się Žambul Žighauri.

88
    Gruzini sprawiają już wrażenie kompletnie zrezygnowanych. Jeszcze nieśmiało próbują przedrzeć się pod pole karne rywali, ale tam jest zbyt wielu Serbów.
    86. Mijat GAĆINOVIĆ - 1:3

86
    Gol dla Serbii!
    Strzelcem bramki MIJAT GAĆINOVIĆ.

Świetna kontra gości! Gaćinović wymienił się podaniami z Tadiciem. Następnie wybiegł przed samego Lorię i pewnym strzałem zmieścił futbolówkę w bramce! Nic już tutaj nie odbierze Serbom trzech punktów!

85
    Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Sprytne zachowanie serbskiego zawodnika. Nabił rywala w narożniku boiska i wywalczył w ten sposób rzut rożny.

83
    Druga zmiana w reprezentacji gospodarzy. Kvilitaja pojawia się na końcówkę w miejsce Kazaiszwiliego, który zaprzepaścił doskonałą okazję na 2-0.

82
    Kiepskie pomysły Gruzinów na rozgrywanie w tych ostatnich minutach meczu. Próbują wrzutkami za plecy obrońców obsługiwać ofensywnych zawodników. Nic z tego nie wychodzi.

81
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Szansę debiutu otrzymuje Gaćinović. Boisko opuścił Kostić, który wywalczyć w końcówce pierwszej odsłony jedenastkę.

79
    Ananidze daleko przerzucił na lewą flankę do Navolovskiego. Obrońcą głową zgrywał do środka, ale połapał się w tym Ivanović, który wybił z dala od własnego pola karnego.

77
    Gospodarze robią co mogą, ale wydaje się, że głównie liczą na kolejnego klopsa ze strony defensywy serbskiej. Na razie na to się nie zapowiada.

75
    Kwadrans do zakończenia pojedynku. Gruzini śmielej atakują w ostatnich minutach, ale mają olbrzymi problem z oddaniem celnego strzału i zmuszeniem Stojkovicia do interwencji.

73
    Kolejna próba Kazaiszwiliego w tym spotkaniu. Szukał szczęścia uderzeniem z narożnika pola karnego, ale posłał futbolówkę w bezpiecznej odległości obok bramki.

71
    Rotacja również w reprezentacji Serii. Aleksandara Mitrovicia na boisku zastąpił Gudelj.

70
    Zapowiadana zmiana w ekipie gospodarzy. Szansę otrzymał Arabidze. Zastąpił na placu gry Kakabadze, czyli winowajcę przy rzucie karnym dla Serbii.

Krzysztof

Gole: 6. Kačarava – 45. Tadić (kar.), 64. A. Mitrović, 86. Gaćinović

Kartki:   43. Kankava (GRU), 45. Kakabadze (GRU)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 2:8. Spalone: 3:2. Foule: 16:15.
    Gruzja: G. Loria – Kakabadze (70. Arabidze), Kašia, S. Kvěrkvelija, Navalovski – Kazaiszwili (83. Kvilitaja), Gvilija (90. Žighauri), Kvekveskeri, Kankava (C), Ananidze – Kačarava.
    Zmiany: Makaridze, Kvaschvadze – U. Lobžanidze, Chočolava, Dwaliszwili, Tabidze, Arabidze, Kitejšvili, Žighauri, A. Kobachidze, Rechviašvili, Kvilitaja.

Serbia: Stojković – Ivanović (C), Nikola Maksimović, Kolarov – Antonio Rukavina, Milivojević, Matić, Obradović (46. Vuković) – Kostić (81. Gaćinović), Tadić, A. Mitrović (71. Gudelj).
    Zmiany: P. Rajković, Jovanović – Gudelj, Lukić, Z. Tošić, Vuković, Marković, Gaćinović, S. Mitrović, Spajić, Djurděvić, Stojiljković.

Sędziowie: Felix Zwayer