Radomiak – Olimpia Z. 1:1 (koniec) | ROW Rybnik – Raków 1:2 (koniec)
Radomiak Radom
1:1 (0:1)
Olimpia Zambrów
Piątek 24.03.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Radom • 2. Liga • 23. kolejka

Radomiak Radom po raz czwarty wiosną bez wygranej! Podopieczni Wernera Liczki zanotowali trzeci tegoroczny remis. Z kolei Olimpia Zambrów, remisem na arcytrudnym terenie, zbliżyła się do utrzymania. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu! (19:55:22)

90+7

90+5
    W dużym zamieszaniu Radomiak nie zdołał strzelić gola. Za moment ostatni gwizdek!

90+5
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Szerszeń, na boisku pojawia się Falon.

90+3
    Rozpaczliwie bronią się zambrowianie.

90
    5 minut dolicza sędzia z Mysłowic! Będzie remontada, niczym 8 marca w Barcelonie?!

90
    Gol dla Radomiaka!
    LEANDRO strzałem w środek bramki pokonuje Czaplińskiego!

89
    Będzie rzut karny dla Radomiaka! Pada w polu karnym Maciej Wojczuk.

86
    Powinno być 0:2! Dobrze w defensywie jednak Colina. Hiszpan wybija piłkę z linii bramkowej.

83
    Grzybowski fauluje Leandro i ogląda drugi żółty kartonik!

82
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 2603 widzów.

80
    Pierwszy strzał z gry gości. Piasecki bliski zaskoczenia Szadego, ale czujny młodzieżowiec z Radomia.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Byszewski (Olimpia Zambrów).

75
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Bach, na boisku pojawia się Zieliński.

75
    Kwadrans do końca. Sześć rzutów rożnych egzekwował niedawny wicelider II ligi, jednak w żadnym bez spodziewanego efektu.

73
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Kotus, na boisku pojawia się Brzeski.

73
    10 minut temu minęło... siedem godzin gry, odkąd Radomiak nie zdołał strzelić gola. Bardzo ciekawa sytuacja...