Rosja – Belgia 3:3 (koniec) | Estonia – Chorwacja 3:0 (koniec) | Albania – Bośnia i Herc. 1:2 (koniec)
Portugalia – Szwecja 2:3 (koniec) | Holandia – Włochy 1:2 (koniec) | Austria – Finlandia 1:1 (koniec)
Irlandia – Islandia 0:1 (koniec) | Francja – Hiszpania 0:2 (koniec)
Rosja
3:3 (1:3)
Belgia
Wtorek 28.03.2017, 18:00 • Stadion Olimpijski, Soczi • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Rosja remisuje z Belgią w meczu towarzyskim. Belgowie prowadzili do przerwy 3:1, ale gospodarze zdołali zdobyć gola kontaktowego, a w doliczonym czasie gry zapewnić sobie remis. Dobry występ notuje dziś Szymon Marciniak, który był głównym rozjemcą tego pojedynku. Dziękujemy za wspólne emocje! (19:49:59)

90+4

90+3
    Ostatnia minuta doliczonego czasu gry.
    90+2. Bucharov (RUS) - 3:3

90+2
    Gol dla Rosji!

Teraz ALEXANDER BUKHAROV już trafia! Dośrodkowanie na bliższy słupek, gdzie Bukharov mimo krycia Alderweirelda zdołał oddać strzał i między nogami Mignoleta umieszcza piłkę w siatce! Trafienie na remis!

90+1
    Belgowie cofnęli piłkę z linii środkowej pod własne pole karne, ale we wszystko wmieszał się Bukharov, który celował na pustą, opuszczoną przez Mignoleta bramkę...trafił tylko w boczną siatkę! Ależ szczęście Belgów!

90
    Zmiana w drużynie Belgia: z boiska schodzi Vermaelen, na boisku pojawia się Boyata.

90
    Ależ rozkręcił się ten mecz w końcówce Szybki atak Belgów i zamieszanie w polu karnym, po którym piłka ląduje w siatce. Szymon Marciniak odgwizdał jednak spalonego.

89
    Teraz zabrakło koncentracji Belgom, lecz Rosjanie nie potrafili stworzyć zagrożenia pod bramką Mignoleta. Po chwili mamy jeszcze strzał na wiwat z ostrego kąta.

88
    Pogubił się teraz Vasin, który stracił piłkę na 16. metrze, skąd błyskawicznie uderzył Lukaku, lecz dobrze ustawiony Akinfeev świetnie broni!

87
    Kolejny przechwyt Rosjan na połowie rywali. Na prawej flance popędził Samedov, lecz jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

87
    Rosjanie mają więcej z gry w ostatnich minutach, na niewiele się to, póki co zdaje.

85
    Zmiana w drużynie Belgia: z boiska schodzi Dembele, na boisku pojawia się T. Hazard.

83
    Samedov miał trochę miejsca przed polem karnym i kropnął co sił na bramkę Mignoleta, który po koźle łapie futbolówkę na raty!

82
    Niezła próba prostopadłego podania Glushakova, jednak Miranchuk nie opanował piłki.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu gry. Zobaczyliśmy już pięć bramek, choć mecz nie zachwyca. Na boisku pojawił się Romelu Lukaku, czy to zwiastuje kolejne trafienia?

77
    Zmiana w drużynie Belgia: z boiska schodzi Chadli, na boisku pojawia się Carrasco.

77
    Zmiana w drużynie Belgia: z boiska schodzi Benteke, na boisku pojawia się Lukaku.

75
    Zmiana w drużynie Rosja: z boiska schodzi Erokhin, na boisku pojawia się Gluashakov.

Piotr

Gole: 3. Vasin, 74. Miranchuk, 90+2. Bukharov – 17. Mirallas (kar.), 42. Benteke, 45. Benteke

Kartki:   2. Vermaelen (BEL)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 5:5. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 3:1. Foule: 11:8.
    Rosja: Akinfeev – Kudryashov, Neustaedter, Vasin, Kombarov, Dzagoev (17' Ozdoev, 71' Miranchuk), Zobnin, Samedov, Erokhin (75' Glushakov), Poloz (62' Golovin), Kanunnikov (46' Bukharov)
    Zmiany: Ozdoev, Bukharov, Golovin, Zhirkov, Semenov, Glushakov, Marinato, Dzhikiya, Miranchuk, Kutepov, Belenov, Shishkin.

Belgia: Mignolet – Foket, Alderweireld, Vermaelen (90' Boyata), Vertonghen (c), Dembélé (85' T. Hazard), Tielemans (66' Witsel), Nainggolan, Mirallas (66' Mertens), Chadli (77' Carrasco), Benteke (77' Lukaku).
    Zmiany: Casteels, Sels, Witsel, T. Hazard, R. Lukaku, Mertens, Dendoncker, Origi, Batshuayi, Boyata, Carrasco

Sędziowie: Szymon Marciniak (POL)