Stal M. – Podbeskidzie 0:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Chrobry 3:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – GKS K. 0:1 (koniec)
Bytovia – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | Sandecja – Stomil 2:1 (koniec) | Olimpia G. – Wigry 0:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
0:1 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec
Sobota 06.05.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • 29. kolejka

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (19:56:17)

Niewiele zabrakło Bytovii, aby zdobyła bramkę wyrównującą jednak nie udało im się to i Zagłębie dowiozło zwycięstwo do końca.

90+3

90+2
    Fidziukieiwcz kolejny raz w niezłej sytuacji nie zdobywa gola dla Zagłębia.

90
    Sędzia dolicza co najmniej 3 minuty.

85
    Ostatnie pięć minut nadziei Bytvoii. Już coraz mniej czasu zostaje zawodnikom Adriana Stawskiego. Szykuje się chyba kolejny mecz bez zwycięstwa Drutex-Bytovii.

81
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Milewski, na boisku pojawia się Najemski.

79
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Poczobut, na boisku pojawia się Rzuchowski.

78
    Nadal Bytovii brakuje szczęścia. Nie mogą zdobyć bramki wyrównującej. Zagłębie szczęścia szuka d=głównie po kontratakach i stałych fragmentach gry.

73
    Piłka wpadła do siatki Zagłębia, arbiter dopatrzył się jednak faulu na Fabisiaku.

70
    W ostatnich minutach niewiele zmieniło się na boisku w Bytowie. Bytovia nadal gra nieco lepiej, jednak w niektórych sytuacjach brakuje im szczęścia.

69
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wilk, na boisku pojawia się J.Bąk.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Wilczyński (Drutex-Bytovia Bytów).

66
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Pribula, na boisku pojawia się Ryndak.

65
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Serafin, na boisku pojawia się Wolski.

62
    Strzał Milewskiego z dystansu jednak futbolówkę łapie Bieszczad.

60
    Ostanie minuty z delikatnym wskazaniem na Bytovię. Czarno-biało-czerwonym przez większość meczu brakuje jednak jednego – szczęścia.

55
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Michalak, na boisku pojawia się Matusiak.