Błękitni – Polonia B. 1:0 (koniec) | Puszcza – Polonia W. 3:2 (koniec) | Kotwica – Stal S. W. 3:2 (koniec)
Olimpia Z. – Raków 0:1 (koniec) | Rozwój – Odra O. 0:5 (koniec) | Radomiak – Olimpia E. 2:1 (koniec)
Siarka T. – Warta 0:1 (koniec) | Legionovia – Gryf 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – GKS Bełchatów 1:0 (koniec)
Błękitni Stargard
1:0 (1:0)
Polonia Bytom
Sobota 06.05.2017, 16:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 29. kolejka

Dziękuję za uwagę, zapraszam na kolejne relacje w naszym portalu. (17:55:19)

Gospodarze wygrywają 1:0! Druga połowa przyniosła nam o wiele więcej emocji. Jednak za wiele z tych emocji nie wynikło. Polonia Bytom nie zdołała jednak doprowadzić do wyrównania i wraca do Bytomia do bez punktu!

90+2

90+1
    Próbują jeszcze bytomianie. Liczne dośrodkowania przed bramkę Wróbla, ale dobrze spisuje się defensywa gospodarzy.

89
    Szukali drugiej bramki gospodarze. Uderzenie zza pola karnego na bramkę Perdjicy jednak bardzo niecelne. Rozpocznie grę goalkepper Polonii.

86
    Kolejna zmiana w drużynie gości, Skrzypiński zastępuje Włodykę. Mamy również korektę w zestawieniu Błękitnych, za Brzęczka wprowadzony na plac gry Czapługin.

83
    Coraz bliżej końca regulaminowego czasu gry. Obie drużyny nieco spuściły z tonu. Brakuje w ich poczynaniach pomysłu jak przedostać się pod bramkę przeciwnika.

80
    Zmienił się obraz gry w tych ostatnich minutach. Oddali inicjatywę rywalom bytomianie.

77
    Efektowna akcja gości prawą stroną! Ta akcja zakończona jednak bardzo lekkim dośrodkowaniem w "szesnastkę" rywali, nie miał większych problemów Wróbel.

75
    Niecały kwadrans do końca spotkania. W dalszym ciągu utrzymuje się prowadzenie gospodarzy. Czy bytomianie zdołają doprowadzić do remisu?

72
    Rzut wolny dla gospodarzy z większej odległości. Dośrodkowanie w pole karne rywali, pewnie interweniuje Perdijic.

68
    Niestety ponownie mamy problemy techniczne. Za kilka minut problem powinien zostać rozwiązany.

63
    Jeszcze jedno wznowienie spod chorągiewki drużyny gospodarzy. Pewnie interweniuje na przedpolu Perdijic.

61
    Pierwsza korekta w składzie trenera gości. Musiolik zastępuje Żmudę.

58
    Przerwa w grze. Nie podnosi się z boiska jeden z zawodników przyjezdnych. Będzie potrzebna interwencja masażystów.

54
    Dobra akcja prawą stroną bytomian. Dośrodkowanie przed bramkę Wróbla jednak bardzo niecelne.

51
    Gra coraz częściej przenosi się pod pole karne gospodarzy. Błękitni cofnięci do głębokiej defensywy.

48
    Zgodnie z przewidywaniami, bardzo agresywnie od początku drugiej połowy przyjezdni. Wysoko ustawieni jednak zawodnicy drużyny miejscowej.