Błękitni – Polonia B. 1:0 (koniec) | Puszcza – Polonia W. 3:2 (koniec) | Kotwica – Stal S. W. 3:2 (koniec)
Olimpia Z. – Raków 0:1 (koniec) | Rozwój – Odra O. 0:5 (koniec) | Radomiak – Olimpia E. 2:1 (koniec)
Siarka T. – Warta 0:1 (koniec) | Legionovia – Gryf 2:1 (koniec) | ROW Rybnik – GKS Bełchatów 1:0 (koniec)
Siarka Tarnobrzeg
0:1 (0:1)
Warta Poznań
Sobota 06.05.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Tarnobrzeg • 2. Liga • 29. kolejka

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne transmisje na naszym portalu! (18:55:54)
    Warta Poznań wygrywa w Tarnobrzegu!

Za nami ciekawy mecz w Tarnobrzegu. O wygranej zadecydowała lepsze skuteczność, ponieważ sam mecz był bardzo wyrównany. Dla drużyny Warty Poznań było to bardzo ważne zwycięstwo i zdobyte na Podkarpaciu trzy punkty mogą okazać się bardzo cenne w utrzymaniu zespołu w lidze.

90+5

90+4
    Cała drużyna Warciarzy ustawiona na własnej połowie. Siarkowcy nie mają pomysłu na przedarcie się przez obronę rywala. Kolejne dalekie podanie przechwytuje Laskowski i wszystko wskazuje na to, że było to ostatnie zagranie w tym meczu.

90+3
    Gospodarze atakują już całym zespołem. Grzesik wrzuca piłkę w szesnastkę rywala, ale Tomalski oddaje niecelne uderzenie.

90+2
    Nganayama przecina dalekie podanie Tomalskiego do zawodników ustawionych w pobliżu pola karnego gości.

90+1
    Koczon ostrym wślizgiem zatrzymać przeciwnika. Rzut wolny na własnej połowie ma Warta Poznań.

90
    Arbiter doliczył pięć minut do drugiej połowy spotkania.

89
    Zespół przyjezdnych dobrze ustawia się w defensywie w ostatnich minutach. Siarkowcy nie są w stanie rozegrać skutecznego ataku.

88
    Obydwa zespoły skupiły grę w centralnej części boiska. Brakuje miejsca na rozegranie składnego ataku.

87
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Chromiński, na boisku pojawia się Ngamayama.

86
    Chromiński faulowany na połowie rywala. Warciarze wznowią grę z rzutu wolnego. Dobrze rozegrany ten atak, jednak nie udało się gościom uderzyć na bramkę.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Fiedosewicz (Warta Poznań).

84
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Dawidowicz, na boisku pojawia się Witkowski.

83
    Znakomita kontra Warty! Indywidualny rajd Goździka zakończony strzałem, który minimalnie minął bramkę Siarki!

82
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Spławski, na boisku pojawia się Broź.

81
    Dośrodkowanie gospodarzy z rzutu rożnego pewnie chwyta na przedpolu Laskowski.

80
    Groźny kontratak Siarkowców wyprowadza Tomalski, jednak ostatecznie gracz Siarki przygrywa pojedynek z rywalem próbując dryblować w polu karnym,

Sebastian Zuba

Gole: 35. Dejewski

Kartki:   11. Dawidowicz (SRK), 31. Grzesik (SRK) – 41. Biegański (WAR), 68. Kieliba (WAR), 71. Dejewski (WAR), 85. Fiedosewicz (WAR)

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Dawidowicz (84. Witkowski), Stefanik (C), Płatek (51. Stępień), Koczon, Czyżycki (52. Żebrakowski), Tomalski, Ropski (78. Głaz)

Zmiany: Beszczyński, Przewoźnik, Zaradny, Stępień, Głaz, Witkowski, Żebrakowski

Warta Poznań: Laskowski – Biegański, Kieliba (C), Dejewski, Fiedosewicz, Chromiński (87. Ngamayama), Marciniak, Laskowski, Ciarkowski, Cywiński (70. Goździk), Spławski (82. Broź)

Zmiany: Filipowiak, Siwek, Szynka, Białożyt, Broź, Ngamayama, Goździk

Sędziowie: Jacek Lis – Sławomir Kowalewski, Robert Boruta, Maciej Jankowski