Przodkowo – Górnik K. 1:1 (koniec) | Gwardia K. – Chemik B. 2:0 (koniec) | Jarota – Bałtyk G. 1:3 (koniec)
KKS – Leśnik 4:1 (koniec) | Lech II P. – Polonia Śr. 1:1 (koniec) | Chwaszczyno – Toruń 1:1 (koniec)
Pogoń II – Vineta 2:0 (koniec) | Kleczew – Świt Skolwin 0:2 (koniec) | Wda – Pogoń Lęb. 1:0 (koniec)
Pogoń II Szczecin
2:0 (0:0)
Vineta Wolin
Czwartek 15.06.2017, 15:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • 3 liga, grupa II • Runda 33

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:53:52)

Pogoń Szczecin wygrała ostatnie spotkanie na własnym stadionie w sezonie. Ma zagwarantowane w stu procentach utrzymanie. Pierwszego gola zdobył Stańczyk z rzutu karnego w 47. minucie. Wcześniej z 11. metra nie trafił do bramki Lee. Nieudane uderzenie Koreańczyka miało gorzkie konsekwencje dla przyjezdnych. Po przerwie nie potrafili wyrównać, a na dodatek stracili drugiego gola po strzale Pavlasa. Drużyny miały podobną liczbę sytuacji podbramkowych, ale skuteczniejsi byli gospodarze. Vineta nie zwycięża w 18. meczu ligowym z rzędu i na przełamanie pozostało jej ostatnie spotkanie z Lechem II Poznań.

90+2

90
    Rozpoczął się doliczony czas meczu.

87
    Drugie trafienie odebrało Vinecie ochotę do atakowania. Piłka jest aktualnie za bramką Pogoni i Brylewski nie spieszy się za specjalnie.

85
    GOL dla Pogoni!

Druga bramka dla Pogoni i wiadomo już, która drużyna zwycięży w derbach ziemi szczecińskiej. Autor gola dopełnił formalności po płaskim dośrodkowaniu. Miał odsłonięte 90 procent bramki!

82
    Przerwa w grze spowodowana urazem Adriana Skorba. Vinecie został na ławce jeden rezerwowy, zarazem drugi trener zespołu.

80
    Płaskie uderzenie Adriana Nagórskiego po rajdzie prawym skrzydłem w pole karne Pogoni. Czujnie na linii od początku spotkania Brylewski.

77
    Rusek lepiej zastawia piłkę niż zmieniony Wach, ale na wyrównanie to wciąż za mało, a czas ucieka.

75
    Skorb napomniany żółtym kartonikiem za przewinienie w bocznym sektorze boiska.

73
    Na marginesie warto odnotować, że nowy napastnik Vinety jest bramkarzem.

72
    Zmiana w drużynie Vineta Wolin: z boiska schodzi Wach, na boisku pojawia się Rusek.

71
    Dwa uderzenia na bramkę szczecinian. Mocna riposta zespołu Pawła Ozgi! Po strzale Adriana Nagórskiego gospodarzy ratowała ostatnia instancja Brylewski.

69
    Marczuk w słupek! Obrońca wygrał pojedynek o wysoko zawieszoną piłkę w polu karnym Vinety i zabrało mu centymetrów, by zagwarantować gospodarzom zwycięstwo.

67
    Vineta błyskawicznie wykonała rzut wolny na własnej połowie. Spieszy się piłkarzom z Wolina, by nie przedłużyć ogromnego pasma niepowodzeń.

65
    Denerwuje się Paweł Sikora, ponieważ jego podopieczni ustawili się dość kunktatorsko po zdobyciu prowadzenia. Stymuluje ich szkoleniowiec.

62
    Wolinianie próbują wyrównać. Posyłają piłki w pole karne rezerwistów, ale skutecznie, trochę szczęśliwie broni się drużyna ze Szczecina.

60
    Po wrzutce Plebańczyka z rzutu wolnego uderzenie Skorba zostało przyblokowane. Do bezpańskiej piłki dopadł jeszcze Adrian Nagórski i złożył się do anemicznego strzału przewrotką.

57
    Górzyński wpadł w pole karne Vinety. Dał się wyprzedzić przeciwnikowi i jedyne, co wywalczyli gospodarze, to korner.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 47. Stańczyk (kar.), 85. Pavlas

Kartki:   36. Cyburt (VIN), 75. Skorb (VIN)

Spudłowany karny!: 29. Lee (VIN), bramkarz Brylewski obronił

Pogoń II Szczecin: Brylewski – Marczuk, Kuzko, Adamczuk, Stańczyk – Borucki, Benedyczak, Zieliński, Sacharuk, Bluma – Górzyński.

Vineta Wolin: Rechtziegel – Plebańczyk, Kosacki, Skorb, Łodyga – Gałecki, Hilicki, Cyburt, Adrian Nagórski, Lee – Wach (72. Rusek).

Zmiany: Rusek, Wydmuszek

Sędziowie: Maciej Lanckowski (Toruń)