Losowanie 3 rundy el. LM i LE | (koniec) |
LGP Wisła: drużynowy | Polska (koniec) |
wydarzenie zakończone
Losowanie 3 rundy eliminacyjnej LE i LM
Jarosław Kowalski
Trzecia runda LM:
Ścieżka mistrzowska:
Slavia Praga vs Bate Borysów/ Alashkert
Astana/ Spartaks vs IFK/ Legia
Żrinjski/ NK Maribor vs FH / Víkingur
Żilina/ FC Kopenhaga vs Malmo/ Vardar
Linfield/ Celtic vs Dundalk/ Rosenborg
Hapoel/ Honved vs Żalgiris/ Ludogorec
Viitorul vs Apoel/ Dudelange
Hibernians/ Salzburg vs HNK/ TNS
Karabach/ Samtredia vs Sheriff/ Kukesi
Partizan/ Buducnost vs Olympiacos
Ścieżka ligowa:
FCSB vs Victoria Pilzno
OGC Nice vs Ajax Amsterdam
Dynamo Kijów vs Young Boys
AEK Ateny vs CSKA Moskwa
Club Brugge vs İstanbul Basaksehir
Trzecia runda LE:
PSV Eindhoven – NK Osijek/ FC Luzern
IFK/Trakai – Shkendija/ HJK
FK Krasnodar – Slovan/ Lyngby BK
Sturm Graz/ Mladost – Fenerbahce
Panathinaikos – Gabala SC/ Jagiellonia
Shamrock/ Mlada – Kajrat/ Skenderbeu
Austria Wiedeń – Progres/ Limassol
Dinamo Zagrzeb – Vaduz/ Odds BK
CSU Craiova – Athletic Bilbao
Olimpik Donieck – PAOK Saloniki
Arka Gdynia – Ferencvaros/ Midtjylland
Ostersunds/ Galatasaray – Inter/ Fola
Bordeaux – Nomme/ Videoton
Maccabi/ Reykjavik – Panionios/ Gorica
Valetta/ Utrecht – Haugesund/ Lech
Universitatea Craiova – AC Milan
Broendby/ Vaasan – Hajduk Split/ Levski
KAA Gent – Altach/ Dinamo Brześć
Żire/ Astra – FC Oleksandrija
Everton – Rużomberok/ SK Brann
Aberdeen/ Siroki – Apollon/ Zaria
Irtysz/ Crvena Zvezda – Sparta Praga
Botew/ Beitar – Maritimo
Zenit – AS Trencin/ Bnei Yehuda
Olympique Marsylia – KV Oostende
Freiburg – Valur/ NK Domżale
Larnaca/ Cork City – Rabotnicki/ Dynamo
Żeljeznicar/ AIK – SC Braga
FK Liepaja/ Suduva – FC Sion
Ścieżka mistrzowska:
Slavia Praga vs Bate Borysów/ Alashkert
Astana/ Spartaks vs IFK/ Legia
Żrinjski/ NK Maribor vs FH / Víkingur
Żilina/ FC Kopenhaga vs Malmo/ Vardar
Linfield/ Celtic vs Dundalk/ Rosenborg
Hapoel/ Honved vs Żalgiris/ Ludogorec
Viitorul vs Apoel/ Dudelange
Hibernians/ Salzburg vs HNK/ TNS
Karabach/ Samtredia vs Sheriff/ Kukesi
Partizan/ Buducnost vs Olympiacos
Ścieżka ligowa:
FCSB vs Victoria Pilzno
OGC Nice vs Ajax Amsterdam
Dynamo Kijów vs Young Boys
AEK Ateny vs CSKA Moskwa
Club Brugge vs İstanbul Basaksehir
Trzecia runda LE:
PSV Eindhoven – NK Osijek/ FC Luzern
IFK/Trakai – Shkendija/ HJK
FK Krasnodar – Slovan/ Lyngby BK
Sturm Graz/ Mladost – Fenerbahce
Panathinaikos – Gabala SC/ Jagiellonia
Shamrock/ Mlada – Kajrat/ Skenderbeu
Austria Wiedeń – Progres/ Limassol
Dinamo Zagrzeb – Vaduz/ Odds BK
CSU Craiova – Athletic Bilbao
Olimpik Donieck – PAOK Saloniki
Arka Gdynia – Ferencvaros/ Midtjylland
Ostersunds/ Galatasaray – Inter/ Fola
Bordeaux – Nomme/ Videoton
Maccabi/ Reykjavik – Panionios/ Gorica
Valetta/ Utrecht – Haugesund/ Lech
Universitatea Craiova – AC Milan
Broendby/ Vaasan – Hajduk Split/ Levski
KAA Gent – Altach/ Dinamo Brześć
Żire/ Astra – FC Oleksandrija
Everton – Rużomberok/ SK Brann
Aberdeen/ Siroki – Apollon/ Zaria
Irtysz/ Crvena Zvezda – Sparta Praga
Botew/ Beitar – Maritimo
Zenit – AS Trencin/ Bnei Yehuda
Olympique Marsylia – KV Oostende
Freiburg – Valur/ NK Domżale
Larnaca/ Cork City – Rabotnicki/ Dynamo
Żeljeznicar/ AIK – SC Braga
FK Liepaja/ Suduva – FC Sion
PSV Eindhoven – NK Osijek/ FC Luzern
IFK/Trakai – Shkendija/ HJK
FK Krasnodar – Slovan/ Lyngby BK
Sturm Graz/ Mladost – Fenerbahce
Panathinaikos – Gabala SC/ Jagiellonia
Shamrock/ Mlada – Kajrat/ Skenderbeu
Austria Wiedeń – Progres/ Limassol
Dinamo Zagrzeb – Vaduz/ Odds BK
CSU Craiova – Athletic Bilbao
Olimpik Donieck – PAOK Saloniki
Arka Gdynia – Ferencvaros/ Midtjylland
Ostersunds/ Galatasaray – Inter/ Fola
Bordeaux – Nomme/ Videoton
Maccabi/ Reykjavik – Panionios/ Gorica
Valetta/ Utrecht – Haugesund/ Lech
Universitatea Craiova – AC Milan
Broendby/ Vaasan – Hajduk Split/ Levski
KAA Gent – Altach/ Dinamo Brześć
Żire/ Astra – FC Oleksandrija
Everton – Rużomberok/ SK Brann
Aberdeen/ Siroki – Apollon/ Zaria
Irtysz/ Crvena Zvezda – Sparta Praga
Botew/ Beitar – Maritimo
Zenit – AS Trencin/ Bnei Yehuda
Olympique Marsylia – KV Oostende
Freiburg – Valur/ NK Domżale
Larnaca/ Cork City – Rabotnicki/ Dynamo
Żeljeznicar/ AIK – SC Braga
FK Liepaja/ Suduva – FC Sion
Shamrock/ Mlada Bolesław
PAOK Saloniki
Austria Wiedeń
Dinamo Zagrzeb
Ferencvaros/ Midtjylland
Athletic Bilbao
PSV Eindhoven
Fenerbahce
FK Krasnodar
Shkendija/ HJK
Panathinaikos
Universitatea Craiova
Nomme/ Videoton
Inter Baku/ Fola
Valetta FC/ FC Utrecht
Panionios/ ND Gorica
Broendby/ Vaasan