Unia L. - ROW | 51:39 (koniec) | | | Get Well - GKM | 49:41 (koniec) |
Sparta - Falubaz | 39:51 (koniec) | | | Stal G. - Włókniarz | 57:33 (koniec) |
Orzeł - Unia T. | 45:45 (koniec) | | | Lokomotiv - Wybrzeże | 46:44 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Fogo Unia Leszno - ROW Rybnik
51:39
Paweł
Sędzia: Ryszard Bryła
Komisarz toru: Krzysztof Okupski
Komisarz toru: Krzysztof Okupski
Fogo Unia Leszno:
9. Emil Sajfutdinow 5+1 (2*,2,d,1)
10. Janusz Kołodziej 12+1 (3,1*,3,3,2)
11. Piotr Pawlicki 11+2 (3,2,3,2*,1*)
12. Grzegorz Zengota 1 (1,0,0,-,-)
13. Peter Kildemand 6+2 (1*,2*,3,0,u/-)
14. Bartosz Smektała 9 (0,3,3,3)
15. Dominik Kubera 7 (3,2,1,0,1)
ROW Rybnik:
1. Brady Kurtz 8+1 (1,3,2,1*,1,0)
2. Damian Baliński 0 (0,-,0,-)
3. Tobiasz Musielak 9 (2,1,1,1,2,2)
4. Rory Schlein 0 (u,0,-,-,-)
5. Fredrik Lindgren 16 (3,3,2,2,3,3)
6. Kacper Woryna 5+2 (2,0,1*,0,2*,w)
7. Robert Chmiel 1+1 (1*,0,-)
9. Emil Sajfutdinow 5+1 (2*,2,d,1)
10. Janusz Kołodziej 12+1 (3,1*,3,3,2)
11. Piotr Pawlicki 11+2 (3,2,3,2*,1*)
12. Grzegorz Zengota 1 (1,0,0,-,-)
13. Peter Kildemand 6+2 (1*,2*,3,0,u/-)
14. Bartosz Smektała 9 (0,3,3,3)
15. Dominik Kubera 7 (3,2,1,0,1)
ROW Rybnik:
1. Brady Kurtz 8+1 (1,3,2,1*,1,0)
2. Damian Baliński 0 (0,-,0,-)
3. Tobiasz Musielak 9 (2,1,1,1,2,2)
4. Rory Schlein 0 (u,0,-,-,-)
5. Fredrik Lindgren 16 (3,3,2,2,3,3)
6. Kacper Woryna 5+2 (2,0,1*,0,2*,w)
7. Robert Chmiel 1+1 (1*,0,-)
Fogo Unia Leszno: 51
9. Emil Sajfutdinow 5+1 (2*,2,d,1)
10. Janusz Kołodziej 12+1 (3,1*,3,3,2)
11. Piotr Pawlicki 11+2 (3,2,3,2*,1*)
12. Grzegorz Zengota 1 (1,0,0,-,-)
13. Peter Kildemand 6+2 (1*,2*,3,0,u/-)
14. Bartosz Smektała 9 (0,3,3,3)
15. Dominik Kubera 7 (3,2,1,0,1)
ROW Rybnik: 39
1. Brady Kurtz 8+1 (1,3,2,1*,1,0)
2. Damian Baliński 0 (0,-,0,-)
3. Tobiasz Musielak 9 (2,1,1,1,2,2)
4. Rory Schlein 0 (u,0,-,-,-)
5. Fredrik Lindgren 16 (3,3,2,2,3,3)
6. Kacper Woryna 5+2 (2,0,1*,0,2*,w)
7. Robert Chmiel 1+1 (1*,0,-)
Fredrik Lindgren 3
Piotr Pawlicki 1
Brady Kurtz 0
Janusz Kołodziej 2
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 51:39
Bartosz Smektała 3
Kacper Woryna w
Dominik Kubera 1
Tobiasz Musielak 2
RZ: Bartosz Smektała za Grzegorza Zengotę.
RZ: Kacper Woryna za Rory'ego Schleina.
Upadek Kildemanda i Musielaka na pierwszym łuku. Z powtórki wykluczony Woryna.
RZ: Kildemand nie jest zdolny do dalszej jazdy. W jego miejsce pojedzie Dominik Kubera.
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 48:36
Kacper Woryna 2
Dominik Kubera 0
Fredrik Lindgren 3
Emil Sajfutdinow 1
RZ: Kacper Woryna za Rory'ego Schleina.
RZ: Dominik Kubera za Grzegorza Zengotę.
Wynik biegu: 1:5
Wynik meczu: 44:34
Bartosz Smektała 3
Kacper Woryna 0
Piotr Pawlicki 2
Brady Kurtz 1
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 43:29
Brady Kurtz 1
Janusz Kołodziej 3
Tobiasz Musielak 2
Peter Kildemand 0
RT: Trener ROW-u próbuje ratować sytuację wszelkimi sposobami. Tym razem w miejsce Damiana Balińskiego pojedzie Brady Kurtz.
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 38:28
Piotr Pawlicki 3
Kacper Woryna 1
Grzegorz Zengota 0
Fredrik Lindgren 2
RT: Kacper Woryna w miejsce Roberta Chmiela.
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 35:25
Janusz Kołodziej 3
Fredrik Lindgren 2
Emil Sajfutdinow d
Tobiasz Musielak 1
RT: Fredrik Lindgren za Rory'ego Schleina.
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 32:22
Damian Baliński 0
Peter Kildemand 3
Brady Kurtz 2
Dominik Kubera 1
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 29:19
Fredrik Lindgren 3
Emil Sajfutdinow 2
Kacper Woryna 0
Janusz Kołodziej 1
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 25:17
Peter Kildemand 2
Tobiasz Musielak 1
Bartosz Smektała 3
Rory Schlein 0
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 22:14