Arka – Jagiellonia 4:1 (koniec) | Wisła K. – Legia 0:1 (koniec)
Wisła Kraków
0:1 (0:1)
Legia Warszawa
Niedziela 22.10.2017, 18:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • PKO Ekstraklasa • 13. kolejka
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Spotkanie kończy się jednobramkowym triumfem Legii Warszawa. Do zwycięstwa ekipę ze stolicy naszego państwa poprowadził Jarosław Niezgoda, któremu w 21. minucie świetnie asystował Michał Kucharczyk. Czy to był mecz godny miana hitu kolejki? Dyskusyjna sprawa. Chyba spodziewaliśmy się znacznie więcej. (19:58:07)

90+7

90+5
    Sędzia zdecydował, że pogramy jeszcze minutę dłużej.

90+3
    Legia też nie spuszcza z tonu i próbuje zaskoczyć defensywę "Białej Gwiazdy". Podopieczni Romeo Jozaka szanują czas. Chwilami trochę przedłużają.

90+1
    Zgodnie z przewidywaniami, sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry pięć minut. Jeszcze coś może się tutaj zmienić. Wisła w dalszym ciągu naciera.

90
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Kasper Hamalainen, na boisku pojawia się Michał Kopczyński.

89
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 33 000 widzów.

87
    Jeszcze atakują gospodarze, ale w dalszym ciągu nie potrafią przechytrzyć dobrze skonsolidowanej defensywy Legii Warszawa.

86
    Mieliśmy trochę przerw podczas tej drugiej połowy. Szczególnie wtedy, kiedy sędzia Frankowski korzystał z wideo weryfikacji. Ponadto kontuzji doznał Brożek, który przez kilka chwil leżał na murawie.

85
    Niebawem już wszystko będzie jasne. Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostało pięć minut. Należy się jednak spodziewać, że sędzia dorzuci jeszcze raz tyle.

84
    82. Niesamowita parada Malarza!

82
    Lopez miał szansę na odnotowanie trafienia, ale nie wykorzystał dogodnej sytuacji! Malarz stanął na wysokości zadania, inicjatywa wraca w posiadanie podopiecznych Romeo Jozaka.

81
    Przed momentem Legia egzekwowała rzut rożny. Na ciekawe zagranie zdecydował się Guilherme. Po jego centrze futbolówka odbiła się od obramowania bramki Buchalika, a następnie opuściła boisko.
    80. Ciekawostka.

79
    Kiko Ramirez wyczerpał już limit zmian, z kolei Romeo Jozak może dokonać jeszcze jednej roszady. Przed chwilą do natarcia ruszyli zawodnicy Legii Warszawa. "Wojskowi" zdołali wywalczyć wznowienie z autu na wysokości pola karnego.

78
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Vullnet Basha, na boisku pojawia się José Manuel da Silva Oliveira.

77
    Tempo nie jest oszałamiające. Czekamy na jakieś konkrety. Na razie Wisła tylko próbuje, bez żadnych rewelacji. Podopieczni Jozaka łatwo odpierają natarcia przeciwników.