Odra O. – Pogoń Sdl. 1:1 (koniec) | GKS K. – Miedź 1:0 (koniec) | Stal M. – GKS T. 3:0 (koniec)
Bytovia – Podbeskidzie 1:1 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
1:1 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 25.11.2017, 18:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • 19. kolejka

Dziękuję za uwagę! (19:54:10)

Drutex-Bytovia remisuje wyrównane spotkanie z Podbeskidziem. Drutex-Bytovia – Podbeskidzie 1:1.

90+3

90
    Sędzia dolicza co najmniej 3 minuty.

88
    Gol dla Bytovii!
    Strzelcem bramki ORLANDO KPASSA.
    Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne gości, tam dobrze wyskakuje ORLANDO, który zdobywa bramkę na 1:1.

86
    Coraz mniej czasu ma Drutex-Bytovia na zdobycie bramki wyrównującej.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Kpassa (Drutex-Bytovia Bytów).

79
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Jakóbowski, na boisku pojawia się Hebel.

77
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Tomczyk, na boisku pojawia się Podgórski.

75
    Kolejne minuty za nami. Drutex-Bytovia stara się odrobić straty, ale niezbyt jej to wychodzi. Brakuje konkretów w postaci strzałów.

71
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Poczobut, na boisku pojawia się Biel.

69
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Kpassa.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Poczobut (Drutex-Bytovia Bytów).

60
    Gol dla Podbeskidzia!
    Strzelcem bramki VALERJIS SABALA.
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego Sierpiny, w polu karnym najwyżej wyskakuje SABALA i zdobywa bramkę.

56
    Brakuje nieco strzałów na bramkę. W ostatniej chwili piłka często jest wybijana i zawodnicy obu zespołów nie mogą zaskoczyć golkipera rywala.

51
    Pierwsze minuty drugiej połowy za nami. Podobnie jak przed przerwą. Spokojna gra z obu stron.

46

W pierwszej części spotkania oglądaliśmy wyrównane spotkanie. Nieco bardziej konkretni w ofensywie byli zawodnicy z Bielska-Białej.