Hel. Białystok – Kartuzy 6:4 (koniec) | Uniw. Zielona Góra – Oborniki 9:5 (koniec)
Elhurt-Elmet Helios Białystok
6:4 (2:4)
FC Kartuzy
Sobota 02.12.2017, 18:00I liga futsalu - gr. północna • 10. kolejka

Znakomite zawody oglądaliśmy dziś w Białymstoku! Druga połowa to koncertowa gra Heliosa, który ostatecznie zwycięża 6:4. Dziękuję za uwagę! (19:50:50)

40:00

39:48
    Gol dla Elhurt-Elmetu!

JACEK STEFANOWICZ po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców, Helios już na pewno wygra to spotkanie!

39:48
    Kreft najpierw za swoje zagranie został ukarany żółtą kartką, a następnie za dyskusje drugą, a w konsekwencji czerwoną. Ponadto, gospodarze mają przedłużony rzut karny.

39:48
    Żółtą kartkę otrzymuje Kreft (FC Kartuzy).

38:10
    Z wysuniętym golkiperem grają goście.

37:23
    Umiejętna interwencja golkipera białostoczan, ale w dalszym ciągu napierają przyjezdni.

36:42
    Nie schodzą z połowy rywali kartuzianie. Czy zakończy się to dla nich sukcesem, jakim niewątpliwie byłoby wyrównanie.

36:07
    Sypią się kartki w tym meczu niemiłosiernie. Ukarany zostaje Bielicki.

35:34
    Rzut rożny wywalczony przez kartuzian. Goście walczą o doprowadzenie do wyrównania, ale dobrze w defensywie prezentują się miejscowi.

34:46

Ponownie na prowadzenie wychodzą miejscowi! Pewnym uderzeniem z dziesiątego metra popisał się JACEK STEFANOWICZ!

34:45
    Zagranie ręką Hincy i przedłużony rzut karny dla gospodarzy, a także kartka dla gracza kartuzian.

34:30
    Wójcik pewnie wyłapuje piłkę po zbyt mocnej wrzutce w pole karne białostoczan.

33:34
    Obie drużyny mają na swoim koncie w tym momencie po pięć przewinień! Ponadto żółtym kartonikiem ukarany został Daniel Groth.

33:15
    Przyjezdni od autu wznawiają grę na wysokości pola karnego rywali.

32:07
    Naciskają teraz miejscowi. To oni są bardziej podbudowani ostatnimi golami.

31:22
    Do końca spotkania pozostało niespełna dziesięć minut. Która z drużyn rzuci się po zwycięstwo?

30:15
    Ładne uderzenie Skiepki, jednak zabrakło precyzji.

29:08

Mamy remis! Sytuację sam na sam z golkiperem rywali bezbłędnie wykorzystał TOMASZ KONICZEK!

Gole: 4. M. Borowik, 14. Dłuski, 26. Nasuto, 30. Koniczek, 35. Stefanowicz (10 m rzut karny), 40. Stefanowicz (10 m rzut karny) – 12. Hinca (10 m rzut karny), 13. Papina, 14. Kreft, 16. Kordyl

Kartki:   11. Łuckiewicz (BSK), 12. Wójcik (BSK), 24. Butkiewicz (BSK), 29. Niegowski (BSK) – 34. Groth (KAR), 35. Hinca (KAR), 37. Bielicki (KAR), 40. Kreft (KAR)   40. Kreft (KAR)