Wieliczka – Jagiellonia 3:7 (koniec) | Piast – Zduńska Wola 4:2 (koniec)
Piast Gliwice
4:2 (0:1)
Gatta Active Zduńska Wola
Sobota 24.02.2018, 18:00 • Hala przy ul. Jasnej, Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 14. kolejka

Za nami znakomite spotkanie w Gliwicach! Ogromnych emocji dostarczyła przede wszystkim ostatnia minuta tego spotkania. Gatta była bliska zdobycia wyrównującego gola, jednak piłka zatrzymała się na poprzeczce. Chwilę później gospodarze wykorzystali fakt, że rywali grali z wysuniętym golkiperem i przypieczętowali zwycięstwo.

To wszystko na dziś, dziękuję za uwagę! (19:44:19)

40:00

40:00
    Gol dla Piasta!

Bramka pada równo z syreną końcową! MICHAŁ GRECZ popisuje się precyzyjnym uderzeniem z własnej połowy boiska!

39:49
    Poprzeczka ratuje gospodarzy przed utratą bramki! Ależ blisko doprowadzenia do remisu byli przyjezdni!

39:43
    Zakręcił się w dryblingu Dewucki, a po chwili wybił mu piłkę jeden z zawodników Gatty.

39:32
    Gol dla Gatty Active!

Błyskawicznie rozegrali rzut rożny goście, co zaskoczyło gliwiczan! Piłkę do bramki skierował DANIEL KRAWCZYK!

39:02
    O czas poprosił szkoleniowiec gospodarzy, Klaudiusz Hirsch.

38:30
    Bonifacio najpierw nie wykorzystał kontry swojej drużyny, a następnie brzydko podciął rywala. Zasłużony żółty kartonik.

38:17
    Skutecznie blokują dostępu do własnej bramki gliwiczanie. Coraz mniej czasu na odrobienie strat mają zawodnicy Gatty.

37:26
    Dewucki z własnej polowy na pustą bramkę, ale zabrakło mu precyzji. Tym razem uniknęli utarty gola przyjezdni.

37:00
    Klepią piłkę na połowie rywali zduńskowolanie. Bardzo długo trwa budowa tego ataku przez gości.

35:25

Bardzo dobrą interwencją popisał się Widuch. Błyskawicznie podał on piłkę do MICHAŁA GRECZA, który strzałem z własnego pola karnego wpakował futbolówkę do pustej bramki rywali!

35:00
    Na grę z wysuniętym golkiperem zdecydowali się przyjezdni.

34:48
    Przerwa na życzenie Wojciecha Sopura.

34:48

Błyskawiczna kontra gliwiczan zakończona bramką! Z metra wepchnął piłkę między słupki LUKAS BONIFACIO!

34:17
    Korner wywalczyli przyjezdni. Ich napór trwa w najlepsze.

33:10
    Przy piłce utrzymują się przyjezdni. Od kilku minut kłopoty mają gliwiczanie. Jak to się zakończy?

31:41
    Stanisławski pogubił się przy wykończeniu kontrataku. Koncert błędów w defensywie zaprezentowali gliwiczanie, ale udało im się uniknąć konsekwencji.

Gole: 22. Grecz, 35. Bonifacio, 36. Grecz, 40. Grecz – 13. Krawczyk, 40. Krawczyk

Kartki:   27. Dewucki (PIA), 39. Bonifacio (PIA) – 2. Krawczyk (ZDW), 3. Sobalczyk (ZDW)   21. Sobalczyk (ZDW)