Japonia – Ukraina 1:2 (koniec) | Rosja – Francja 1:3 (koniec) | Niemcy U-20 – Polska U-20 3:0 (koniec)
Szwajcaria – Panama 6:0 (koniec) | Czarnogóra – Turcja 2:2 (koniec) | Egipt – Grecja 0:1 (koniec)
Węgry – Szkocja 0:1 (koniec) | Dania – Chile 0:0 (koniec) | Senegal – Bośnia i Herc. 0:0 (koniec)
Tunezja – Kostaryka 1:0 (koniec) | Wybrzeże Kości Słoniowej – Mołdawia 2:1 (koniec) | Słowenia – Białoruś 0:2 (koniec)
Luksemburg – Austria 0:4 (koniec) | Rumunia – Szwecja 1:0 (koniec) | Niemcy – Brazylia 0:1 (koniec)
Polska – Korea Płd. 3:2 (koniec) | Belgia – Arabia Saud. 4:0 (koniec) | Anglia – Włochy 1:1 (koniec)
Kolumbia – Australia 0:0 (koniec) | Hiszpania – Argentyna 6:1 (koniec)
Niemcy U-20
3:0 (1:0)
Polska U-20
Wtorek 27.03.2018, 18:00 • Heidewaldstadion, Gütersloh • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski
    Niestety młodzi Polacy ulegli dzisiaj Niemcom:

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (19:51:46)

Za nami już to niezłe piłkarskie widowisko. Reprezentacja młodzieżowa Niemiec ostatecznie pokonuje rówieśników z Polski aż 3:0. Bramki dla gospodarzy tego meczu zdobywali Hack, Kammerbauer oraz Jonczy (gol samobójczy). Nasi rodacy walczyli dzielnie szczególnie w pierwszej połowie, ale później zdecydowanie opadli z sił. Warto podkreślić, że po przerwie rzut karny wybronił Adam Wilk, który zaliczył bardzo dobry występ w polskiej bramce.

90+2

90+2
    Adam Ryczkowski nie przedarł się środkiem pola. Później płaskie uderzenie jednego z naszych reprezentantów sparował Menzel na korner.

90
    To już ostatnia minuta regulaminowego czasu trwania tej rywalizacji. Za moment dowiemy się czy sędzia Robinson jeszcze doliczy kilka minut.

89
    Rzut rożny dla repreznetacji Niemiec. Kombinacyjnie rozegrali go miejscowi piłakrze, jednak finalnie strzał Passlacka minął bramkę.

88
    Po zejściu z boiska Ernesta Dzięcioła kapitanem naszej reprezentacji U20 jest Jakub Labojko.

87
    Jeszcze w końcówce Listkowski zagrywa piłkę w pole karne, ale napastnik naszej młodzieżówki został uprzedzony przez bramkarza rywali.

86
    Dobra interwencja w defensywie Spychały. Nabił on swojego rywala i w efekcie od bramki grę wznowi Wilk.

85
    Grę od rzutu wolnego wznowią za moment miejscowi piłkarze. Wymieniają oni kolejne podania na własnej połowie boiska.

84
    Shipnoski otrzymał dobre podanie na wolne pole od jednego z partnerów, jednak jego próba minięcia bramkarza zakończyła się niepowodzeniem.

83
    Zbliżamy się już powoli do zakończenia tego spotkania. Niemcy zgarną dzisiaj komplet punktów i umocnią się na prowadzeniu w stawce.

81
    Zmiana w drużynie Niemcy U-20: z boiska schodzi Barkok, na boisku pojawia się Raum.

81
    Zmiana w drużynie Niemcy U-20: z boiska schodzi Hack, na boisku pojawia się Shipnoski.

81
    Zmiana w drużynie Niemcy U-20: z boiska schodzi Kammerbauer, na boisku pojawia się Saglam.

80
    Maciej Pałaszewski ucierpiał w tej sytuacji. Za moment nasi rodacy wznowią grę od rzutu wolnego.
    78. KAMMERBAUER - 3:0

78
    Gol dla Niemiec!
    Strzelcem bramki PATRICK KAMMERBAUER.

Kompletnie pogubiła się już defensywa naszej młodzieżowej reprezentacji. Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym do piłki na szóstym metrze dopadł Patrick Kammerbauer i płaskim strzałem podwyższył prowadzenie reprezentacji Niemiec!