West Ham – Man City 1:4 (koniec) | Man Utd – Arsenal 2:1 (koniec)
Manchester United
2:1 (1:0)
Arsenal F.C.
Niedziela 29.04.2018, 17:30 • Old Trafford, Manchester • Angielska Premier League • Runda 36

Dziękujemy już Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do naszych relacji! (19:26:16)
    Red Devils zganiają pełną pulę:

Ależ to był fascynujący piłkarski spektakl! Manchester United długo prowadziło po trafieniu z pierwszej połowy Pogby. Później do wyrównania doprowadził ładnym uderzeniem Mkhitaryan. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów do głosu doszli gospodarze. Po zagraniu Younga trafił do siatki Fellaini i doprowadził do eksplozji radości na Old Trafford. Tym samym Czerwone Diabły mogą być już niemal pewne zgarnięcia drugiego miejsca na zakończenie sezonu Premier League. Kanonierzy z kolei muszą uważać, bo po piętach depcze im jeszcze szóste Burnley, które ma trzy oczka straty, ale o jeden mecz rozegrany więcej.

90+5

90+4
    Rozsądnie grają w końcówce podopieczni Mourinho. Wywalczyli oni w tej sytuacji rzut rożny.
    Belg trafia w końcówce do siatki:

90+3
    Kibice Czerwonych Diabłów już odliczają sekundy do zakończenia spotkania. Ich ulubieńcy są bliscy zgarnięcia pełnej puli.
    90+2. Marouane Fellaini (MAN) - 2:1

90+2
    Gol dla United!
    Strzelcem bramki MAROUANE FELLAINI.

Ależ końcowka w wykonaniu Czerwonych Diabłów! Możliwe, że powraca stare dobre ,,Fergie Time"! Ashley Young popisał się świetną asystą, a w ostatnich minutach piłkę do siatki kieruje rosły Belg Marouane Fellaini!

90
    Sędzia Kevin Friend zdecydował się doliczyć do tego spotkania dodatkowe cztery minuty!
    89. Marouane Fellaini (MAN)

89
    Ależ bliscy szczęścia byli miejscowi piłkarze. Piłkę do siatki zapakował Marcus Rashford, ale sędzia liniowy zasygnalizował wcześniej spalonego!

88
    Smalling zanotował w tej sytuacji kapitalny powrót do defensywy i w ostatniej chwili na wślizgu uprzedził szarżującego Welbecka.

87
    Dryblujący przy linii pola karnego Martial nie poradził sobie z dwoma rywalami i ostatecznie stracił futbolówkę.

86
    Arsene Wenger może być zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Francuz wystawił dzisiaj bardzo eksperymentalny skład, który póki co dzielnie walczy na Old Trafford.

85
    Sporo szczęścia miał w tej sytuacji Xhaka. Odczytał jego zamian Fellaini, ale przy okazji faulował swojego rywala.

84
    Po bardzo wysoko zawieszonym dośrodkowaniu przez Younga bardzo niecelnie z woleja przymierzył kapitan gospodarzy Valencia.

83
    Trwa oblężenie pola karnego Davida Ospiny. Gospodarze posyłają mnóstwo wysokich zagrań, które nie trafiają jednak do adresatów.

Dawid Czempisz

Gole: 17. P. Pogba, 90+2. Fellaini – 51. Mchitarjan

Kartki:   24. Xhaka (ARS)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
    Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 9:0. Spalone: 2:1. Foule: 12:7.
    Manchester United: de Gea – A. Valencia, Lindelöf, Smalling, Young – A. Herrera (64. Martial), N. Matić, P. Pogba – Lingard (64. Fellaini), Lukaku (50. Rashford), Alexis Sanchez.
    Zmiany: Pereira – Rojo, Mata, Martial, Rashford, McTominay, Fellaini.

Arsenal F.C.: Ospina – Bellerín, Mavropanos, Chambers, Kolašinac (65. Monreal) – Maitland-Niles, Xhaka – Mchitarjan (76. Willock), Nelson (64. Welbeck), Iwobi – Aubameyang.
    Zmiany: Cech – Holding, Monreal, Welbeck, Nketiah, Osei-Tutu, Willock.

Główny: K. Friend
    Asystenci: S. Bennett, E. Smart
    Techniczny: M. Oliver