FC Barcelona – PSV 4:0 (koniec) | Inter – Tottenham 2:1 (koniec) | Club Brugge – Borussia D. 0:1 (koniec)
Crvena Zvezda – Napoli 0:0 (koniec) | Galatasaray – Lokomotiw M. 3:0 (koniec) | Liverpool – PSG 3:2 (koniec)
Monaco – Atletico 1:2 (koniec) | Schalke 04 – Porto 1:1 (koniec)
AS Monaco
1:2 (1:2)
Atletico Madryt
Wtorek 18.09.2018, 21:00 • Stade Louis II, Monako • Liga Mistrzów UEFA • Grupa A

Nie doczekaliśmy się goli w drugiej połowie! Gol do szatni, którego Atletico zdobyło w drugiej minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy okazał się być ostatnim, jak padł dziś w Monako. Atleti zwycięża zasłużenie i udanie inauguruje nowy sezon w Lidze Mistrzów. Dziękuję za uwagę! (22:58:25)
    Goście wracają do Madrytu z kompletem punktów!

90+3
    Diego Costa złapany na ofsajdzie. Pokrzyczał sobie coś Hiszpan i obejrzał za to żółtą kartkę.

90+2
    Ładnie złożył się do strzału głową Kamil Glik, jednak reprezentant Polski nie zdołał skierować piłki do bramki!

90
    Trzy minuty doliczył arbiter!

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Za moment dowiemy się, o ile druga połowa zostanie przedłużona.

89
    Mboula próbował indywidualnej akcji, jednak nie zdołał przedrzeć się przez dobrze ustawionych rywali.

87
    Skutecznie neutralizują zagrożenie ze strony rywali madrytczycy. Goście spokojnie utrzymują się teraz w posiadaniu futbolówki.

86
    Lemar fauluje niedaleko własnego pola karnego i arbiter przerywa grę. Może być groźnie pod bramką gości.

85
    Gospodarze będą wznawiać grę od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

83
    Nie spieszą się z budowaniem kolejnych akcji madrytczycy. Atletico jest coraz bliżej końcowego triumfu.

82
    Nieudanie dośrodkowywał teraz Sylla. Zdecydowanie brakuje konkretów jeśli chodzi o grę miejscowych.
    Grandsir nie będzie miał już okazji na strzelenie drugiej bramki:

80
    Zbyt wysokie uderzenie Sidibe. Oblak ze spokojem wznawia grę z piątego metra.

78
    Ostre wejście Traore i zawodnik Monaco niespełna dziesięć minut po zameldowaniu się na murawie zostaje upomniany kartką.

77
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Samuel Grandsir, na boisku pojawia się Moussa Sylla.

76
    Drugi rzut rożny z rzędu wywalczyli przyjezdni, ale dobrym wyjściem z bramki popisał się Benaglio.

Gole: 18. Grandsir – 32. Diego Costa, 45+2. J. Giménez

Kartki:   11. Falcao (ASM), 53. Sidibé (ASM), 78. A. Traoré (ASM) – 48. J. Giménez (ATM), 90+3. Diego Costa (ATM)

Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 4:6. Spalone: 2:3. Foule: 12:13.
    AS Monaco: Benaglio – Sidibé, Glik, Jemerson, Henrichs – Tielemans, N'Doram, Aholou (69. A. Traoré) – Grandsir (77. Moussa Sylla), Falcao (C), Chadli (58. Mboula).
    Zmiany: Badiashile – A. Traoré, Aït Bennasser, Mboula, Raggi, Moussa Sylla, Diop.

Atletico Madryt: Oblak – Juanfran, Godin (C), J. Giménez, Lucas Hernández – Á. Correa (70. Lemar), Rodri, Saúl Ñíguez, Koke – Diego Costa, Griezmann.
    Zmiany: Adán – Filipe Luís, Partey, Lemar, Garcés, G. Martins, Montero.