Sociedad – Valencia 0:1 (koniec) | FC Barcelona – Bilbao 1:1 (koniec) | Eibar – Sevilla 1:3 (koniec)
Real Madryt – Atletico 0:0 (koniec)
Real Madryt
0:0 (0:0)
Atletico Madryt
Sobota 29.09.2018, 20:45 • Santiago Bernabéu, Madryt • Hiszpańska LaLiga • Runda 7

90+3
    Koniec meczu. (23:11:40)

Bezbramkowe Derby Madrytu stały się faktem. W drugiej połowie Real wyraźnie przeważał na murawie, ale ataki nie zamieniły się na trafienia. Oba zespoły walczyły o pełną pulę, jednak o podziale punktów zadecydowały interwencje bramkarzy i solidna gra w defensywie. Pod względem taktycznym rywalizacja stała na wysokim poziomie, ale zwykły kibic przez pewien czas mógł rzeka na brak emocji. Rozmiary walki o piłkę można zauważyć po liczbie fauli i żółtych kartek. Bitwa o prym w Madrycie kończy się remisem, dziękujemy za uwagę .
    90+3. Correa faulował Viniciusa na skrzydle.

90+3
    Tym razem to Correa nieprzepisowo zatrzymał rywala na skrzydle. Kolejna żółta kartka w tym meczu.
    90+2. Nacho nieprzepisowo zatrzymał Correę.

90+2
    Nacho spóźnił się ze wślizgiem i sfaulował Correę. Obrońca Realu z żółtą kartką na koncie.

90+1
    Koke źle wybija piłkę z własnego pola karnego. Atak Realu zakończył Gimenez, skutecznie zatrzymując Viniciusa.

90
    Trzy minuty doliczone przez sędziego.

89
    Kolejna centra w pole karne Oblaka. Zagranie Viniciusa ląduje w rękach bramkarza gości.

88
    Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Karim Benzema, na boisku pojawia się Vinícius Júnior.

87
    Dośrodkowanie Vazqueza do Benzemy wybite przez obrońców Atletico. Od kilkunastu minut Real wyraźnie przeważa na murawie.

86
    Kroos usiłował zaskoczyć Oblaka strzałem z daleka. Uderzenie Niemca zablokowane.

84
    Zmiana w drużynie Atlético Madryt: z boiska schodzi Rodri, na boisku pojawia się Nikola Kalinić.

83
    Gimenez przez ostatnie minuty dobrze pokazuje się w defensywie. Teraz Urugwajczyk zatrzymał dośrodkowanie Asensio.

82
    Zmiana w drużynie Real Madryt: z boiska schodzi Luka Modrić, na boisku pojawia się Lucas Vázquez.

79
    Correa próbował oddać strzał głową, ale piłka trafiła w Ramosa. Sędzia nie dopatrzył się zagrania ręką obrońcy Realu.

77
    Dośrodkowanie Nacho wybite przez obrońców. Gospodarze nadal atakują. Strzał Carvajala prosto w Oblaka.

75
    Real ponownie próbuje zamknąć rywali. Wymiana podań na całej szerokości boiska i szukanie miejsca na atak, tak obecnie grają "Królewscy".

73
    Błąd Juanfrana w środku pola. Real zaatakował w akcji dwóch na dwóch. Przerzut gry Asensio do Benzemy przeciął Gimenez.

Radosław Łączkowski

Gole:

Kartki:   30. Carvajal (REA), 61. Ramos (REA), 90+2. Nacho (REA) – 48. Juanfran (ATM), 58. Lemar (ATM), 70. Koke (ATM), 90+3. Á. Correa (ATM)

Posiadanie piłki: 66 % : 34 %.
    Strzały celne: 15:8. Strzały niecelne: 9:6. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 0:1. Foule: 7:17.
    Real Madryt: Courtois – Carvajal, Varane, Ramos (C), Nacho – Kroos, Casemiro, Modrić (82. L. Vázquez) – Bale (46. D. Ceballos), Benzema (88. Vinícius Júnior), Asensio.
    Zmiany: Navas – Reguilon, Llorente, Ceballos, Vinicius, Vazquez, Diaz

Atletico Madryt: Oblak – Juanfran, J. Giménez, Godin (C), Filipe Luís – Koke, Rodri (84. N. Kalinić), Saúl Ñíguez, Lemar (60. Á. Correa) – Diego Costa (68. Partey), Griezmann.
    Zmiany: Adan – Hernandez, Arias, Thomas, Vitolo, Kalinić, Correa

Sędziowie: Juan Martinez – Diego Barbero, Cesar Noval – Miguel Bosch