KS Gniezno – Kartuzy 1:2 (koniec)
KS Gniezno
1:2 (0:1)
FC Kartuzy
Sobota 06.10.2018, 19:30 • Hala im. Mieczysława Łopatki, Gniezno • I liga futsalu - gr. północna • 3. runda

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu. (21:18:47)

Mogą czuć niedosyt zawodnicy KS Gniezno. W pierwszej połowie przeważali, i gdyby bardziej zdecydowanie przeprowadzali akcje, już pierwszą połowę mogli zakończyć z kilkubramkowym prowadzeniem. W końcówce stracili jednak pierwszą bramkę z karnego i do szatni przeszli z bagażem jednego trafienia. W drugiej połowie dominowali z kolei kartuzianie i nie pozwolili na wyrównanie wyniku przeciwnikom. Był to dość wyrównany mecz, ale kibice zgromadzeni na nowo otwartej hali mogli oczekiwać zarówno lepszego wyniku, jak i ciekawszej gry. Ostatecznie jednak trzy punkty zabierają goście!

39:37
    Gol dla KS-u Gniezno!
    Strzelcem bramki RYCHŁOWSKI. Co za uderzenie z dystansu! Teraz na pewno gospodarze rzuca się do ataku, aby jeszcze może wyrwać jeden punkt przeciwnikom!

38:15
    Gol dla FC Kartuzy!
    Kontratak i mamy drugą bramkę gości! W trudnej sytuacji gospodarze.

37:14
    Kontratak kartuzian, ale nie udało im się zamknąć akcji. Coraz mniej czasu na odmianę losów spotkania mają gospodarze, a nie wychodzi im to dobrze.

35:44
    Hinca podobnie dużo za wysoko ponad poprzeczką, nie wychodzi mu dziś ten stały fragment gry!

35:44
    Kolejny przedłużony rzut karny dla zespołu FC Kartuzy!

34:01
    Żółtą kartka został ukarany grający trener, Jakub Hoffmann.

32:40
    Mało dobrych sytuacji w ostatnich minutach dla obu stron. Zarówno gnieźnianie, jak i kartuzianie próbują rozegrać jeszcze jakieś akcje i zdobyć gola, ale brakuje dokładnych podań, które takie szanse by stworzyły. Większość gry toczy się w środku pola, a mecz w tym momencie nie jest miły dla oka – jest bardzo dużo przerw w grze.

31:36
    Kontratak wyprowadził Wróbel, ale Kasprzyk dobrze interweniował.

29:34
    Żółtą kartką za dyskusje z arbitrem ukarany Dariusz Sawicki.

27:40
    Pierwsze przewinienie gości, żółtą kartkę obejrzał Sebastian Hinca.

27:23
    Wysoko nad bramką uderzył Hinca, na tablicy wyników cały czas 1-0.

27:23
    Groth faulowany na własnej połowie i mamy przedłużony rzut karny!

26:35
    No i mamy piąte przewinienie gnieźnian, każde kolejne to przedłużony rzut karny. Do końca ponad 13 minut, a nerwowo grający gospodarze przegrywają jedną bramką.

23:50
    W drugiej połowie raczej na razie przeważają goście, którzy próbują utrzymać jednobramkową przewagę. Gnieźnianie mają już 4 przewinienia, więc muszą bardzo się pilnować.