Wtorek 20.11.2018, 20:45Liga Narodów UEFA - dywizja A • Grupa 3.

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu lajfy com! (22:56:18)

Strzały niecelne: 1:7.
    Rzuty rożne: 5:5
    Spalone: 2:0
    Faule: 11:13

Remis kończy się spotkanie biało-czerwonych przeciwko Portugalii. Taki rezultat zapewni nam pierwszy koszyk w eliminacjach do mistrzostw Europy. Szkoda, że grając z przewagą zawodnika nie pokusiliśmy się o to by pokonać Portugalię, zadowoliliśmy się remisem.

90+5

90+5
    Ostatnia zmiana u nas: z boiska schodzi Piotr Zieliński, na boisku pojawia się Damian Szymański.

90+3
    Drobnej kontuzji nabawił się Beto, mamy jeszcze przerwę w grze.

90+1
    Cztery minuty doliczone przez arbitra.

90
    Joao Mario upomniany za faul na Zielińskim.

89
    Mocne uderzenie z dalszej odległości Kądziora, lecz jednocześnie bardzo niecelne.

88
    Niewiele się dzieje w ostatnich minutach. Polacy spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

87
    Zmiana w drużynie Portugalii: z boiska schodzi Andre Silva, na boisku pojawia się Eder.

85
    Przejęli piłkę gospodarze i zagrali ją na lewe skrzydło, ale ich akcja kończy się spalonym.

83
    Długo rozgrywają teraz piłkę w środkowej strefie boiska biało-czerwoni. Nie ma pressingu u Portugalczyków.

81
    Kolejne uderzenie na portugalską bramkę. Próba Kądziora z dystansu trafia w boczną siatkę.
    80. Ładna akcja Zielińskiego

80
    Rozpędził się środkiem pola Zieliński, po czym mocno uderzył sprzed pola karnego, ale wybija piłkę na rzut rożny Beto!

Jarosław Kowalski

Gole: 34. Silva – 66. Milik (kar.)

Kartki:   67. Silva (POR), 90. Mario (POR) – 10. Cionek (POL), 28. Bednarek (POL), 78. Frankowski (POL)   64. Danilo (POR)

Strzały celne: 1:3. Strzały niecelne: 1:7. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 2:0. Foule: 11:13.
    Portugalia: Beto – Cancelo, Pepe, Dias, Rodrigues, Danilo, William, Sanches, Rafa (70. Bruma), Andre Silva (87. Eder), Guerreiro (61. Mario)

Zmiany: Patricio, Ramos – da Rocha, Neto, Alfonso, Fernandes, Guedes, Eder, Bruma

Polska: Szczęsny – Kędziora, Cionek, Bednarek, Bereszyński – Frankowski, Krychowiak, Klich (75. Góralski), Grosicki (79. Kądzior), Zieliński (90. Szymański) – Milik

Zmiany: Fabiański, Skorupski – Matynia, Pietrzak, Kamiński, Olkowski, Góralski, Błaszczykowski, Kądzior, Szymański, Buksa, Piątek

Sędziowie: Siergiej Karasiew (RUS)

Widownia: 29917