Jagiellonia – Red Dragons 4:4 (koniec) | Rekord – AZS UŚ 10:3 (koniec) | Szczecin – Red Devils 4:2 (koniec)
Jagiellonia Białystok
4:4 (1:0)
Red Dragons Pniewy
Niedziela 25.11.2018, 16:00 • Hala Sportowa, Białystok • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 9

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejce sportowe emocje do naszych relacji! (17:37:01)

Ależ to był kapitalny futsalowy spektakl. Najpierw niezwykle skutecznie grali gospodarze, którzy stworzyli sobie czterobramkowe prowadzenie. Później jednak sygnał do ataku dał Łukasz Frajtag, który zdobył dwa gole. Następnie bramkę kontaktową zaliczył Dominik Solecki, a tuż przed końcem do wyrównania doprowadził Patryk Hoły. Z pewnością takie mecze są najlepszą wizytówką Futsal Ekstraklasy. Liczymy na to, że obie ekipy jeszcze niejednokrotnie w tym sezonie zafundują nam takie ekscytujące widowiska!

39:39
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki PATRYK HOŁY. Asysta Solecki.

No i w końcu goście dopięli swego! Dominik Solecki pięknie dogrywał piłkę z prawego skrzydła w pole karne, a tam musiał już tylko dopełnić formalności Patryk Hoły! Ostatecznie więc mamy tuż przed końcową syreną remis!

39:26
    Piękny rajd przeprowadził środkiem pola Adrian Skrzypek, ale finalnie z jego uderzeniem poradził sobie Święciński!

39:06
    Grę od bramki wznowi za moment Adrian Skrzypek. Wyższym pressingiem spróbowali jeszcze podejść gospodarze.

38:39
    No i dwie okazje stworzyli sobie jeszcze goście, ale nie zdołali zaskoczyć świetnie interweniującego golkipera gospodarzy!

38:11
    Zagotowało się teraz na połowie gości. Ostatecznie sędzia odgwizdał piąte przewinienie zawodników MOKS Słoneczny Stok Białystok.

37:51
    Timeout dla gości.

37:40
    Strzelcem bramki DOMINIK SOLECKI.

Ależ comeback w wykonaniu Red Dragons Pniewy! W zaledwie pięć minut zdobyli trzy trafienia i już są na styku z rywalami! Na listę strzelców wpisał się Dominik Solecki, który wykorzystał składną akcję swojego teamu!

36:47
    Dawid Święciński kapitalnie interweniuje po strzale z lewego skrzydła! Później nieznacznie pomylił się Roman Vakhula.

36:02
    Uciekają kolejne minuty przyjezdnym piłkarzom. Cały czas grają jednak z lotnym bramkarzem i szukają okazji na kontaktowe trafienie.

35:33
    Znowu nie może uwierzyć w to co się stało Lisnychenko! Po podaniu od partnera uderzał już niemal na pustą bramkę, ale trafił zaledwie w słupek!

35:00
    Do końca rywalizacji pozostało już tylko pięć minut. Obie ekipy mają w chwili obecnej po cztery akumulowane przewinienia.

34:43
    Ależ fatalne pudło zaliczył teraz Vitalii Lisnychenko. Po kapitalnym podaniu z prawego skrzydła nie trafił on w światło bramki uderzając z czterech metrów!

34:27
    Timeout dla gospodarzy.

34:27
    Strzelcem bramki ŁUKASZ FRAJTAG.

Grający trener Czerwonych Smoków daje wyraźny sygnał do ataku! Goście odrabiają powoli straty i łapią kontakt z miejscowymi rywalami! Frajtag w tej sytuacji spokojnie wpakował piłkę do siatki z bliskiej odległości!

33:45
    W porę wyłapał futbolówkę we własnym polu karnym Dawid Święciński i momentalnie starał się wyprowadzić kontrę gospodarzy.

33:05

No i w końcu mamy pierwsze trafienie dla przyjezdnego teamu! Łukasz Frajtag dostał niezłe podanie w okolicy linii końcowej boiska i zdecydował się momentalnie na strzał. Piłka wpadła idealnie pod poprzeczkę bramki Święcińskiego!

Patrycja Prucia

Gole: 4. Lisnychenko, 25. Osypiuk, 28. Firańczyk, 30. Maciąg – 34. Frajtag, 35. Frajtag, 38. Solecki, 40. Hoły (Solecki)

Kartki:   3. Lisnychenko (SSB), 29. Wojtkielewicz (SSB) – 31. Błaszyk (PNI), 32. Vakhula (PNI)

Jagiellonia Białystok: Święciński (Jendruczek) – Lisowski, Citko, Kożuszkiewicz, Osypiuk, Lisnychenko, Łukasiewicz, Wojtkielewicz, Maciąg, Firańczyk, Grabowski, Święciński.
    Red Dragons Pniewy: Budych (Roj) – Wachoński, Frajtag, Skrzypek, Solecki, Hoły, Stankowiak, Miałkas, Kijak, Błaszyk, Vakhula.

Główny: Marcin Muszyński (Pabianice)
    Drugi: Artur Mital (Mława)
    Trzeci: Maciej Nowacki (Uhowo)
    Czasowy: Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)