Jastrzębski – ZAKSA 0:3 (koniec) | Cuprum – MKS 3:0 (koniec)
25 25 25
MKS Będzin
0
20 22 23
Sobota 09.02.2019, 17:30 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubin • PlusLiga • 19. kolejka

Za dzisiaj bardzo dziękuje oraz zapraszam na kolejne relacje na portalu lajfy com! Bądźcie z nami! (19:15:35)

Zespół Cuprum Lubina w trzech setach tryumfuje nad ekipą MKS Będzin. Lubinianie wygrywają swój szósty mecz w tym sezonie oraz mogą dopisać kolejne trzy punkty do swojego ligowego konta.

25:23
    Smith atakuje po bloku rywali, i ostatecznie kończy całe to spotkanie!

24:23
    Block – out Faryny.

24:22
    Faryna atakuje daleko w aut. Piłka meczowa dla drużyny Cuprum Lubin!

23:22
    Fornal zablokowany przez Smolińskiego na lewej stronie! Gospodarze wychodzą na prowadzenie!

22:22
    Fornal atakuje bezpośrednio w aut. Bardzo prosty błąd przyjmującego MKS Będzin.

21:22
    Nie myli się ze środka Boruch.

20:22
    Timeout dla gospodarzy.

20:22
    Potężny atak Langloisa ze środka. Goście wychodzą na dwu punktowe prowadzenie.

20:21
    Z drugiej linii pewnym atakiem popisuje się Fornal.

20:20
    Challenge na korzyść drużyny gospodarzy.

19:20
    Block – out Buchowskiego. Zapowiada się niezwykle ciekawa końcówka tego seta.

19:19
    Wyrównuje Grobelny po bardzo dobrym ataku po skosie.

18:19
    Błąd podwójnego odbicia po stronie drużyny gospodarzy.

18:18
    Smoliński zagrywa bezpośrednio w siatkę.

18:17
    Timeout dla gości.

18:17
    Faryna zatrzymany na prawym skrzydle przez podwójny blok Lubinian!

17:17
    Pod dziewiąty metr skutecznie trafia Grobelny.

Patrycja Smolarczyk

KGHM Cuprum Lubin: Marcyniak, Toobal, Boruch, Gorzkiewicz, Patucha, Grobelny, Wachnik, Biegun, Smoliński, Yanagida, Zawalski, Ziobrowski.
    Libero:Gruszczyński, Makoś.

MKS Będzin: T. Kowalski, Ratajczak, Grzechnik, Fornal, Peszko, Faryna, Gregorowicz, Langlois, Williams, Buchowski, Ticháček.
    Libero: Potera.

Sędzia pierwszy: Piotr Skowroński
    Sędzia drugi: Zbigniew Wolski
    Komisarz: Edward Superlak