Cracovia – Zagłębie S. | 2:1 (koniec) | | | Korona – Wisła K. | 2:6 (koniec) | | | Arka – Legia | 1:2 (koniec) |
Bytovia – Puszcza | 0:0 (koniec) | | | Stomil – Sandecja | 0:0 (koniec) | | | Garbarnia – GKS T. | 1:3 (koniec) |
GKS K. – Raków | 0:3 (koniec) | | | Chrobry – Jastrzębie | 1:0 (koniec) | | | Termalica – Wigry | 1:0 (koniec) |
Skra – Olimpia E. | 2:1 (koniec) | | | Błękitni – Gryf | 4:1 (koniec) | | | Toruń – Resovia | 0:1 (koniec) |
Radomiak – Rozwój | 2:0 (koniec) | | | Siarka T. – Znicz | 2:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Stal S. W. | 5:1 (koniec) |
GKS Bełchatów – Górnik Ł. | 2:0 (koniec) | | | Widzew – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Gać | 1:1 (koniec) |
Crystal Palace – Brighton | 1:2 (koniec) | | | Cardiff – West Ham | 2:0 (koniec) | | | Huddersfield Town – Bournemouth | 0:2 (koniec) |
Leicester – Fulham | 3:1 (koniec) | | | Newcastle – Everton | 3:2 (koniec) | | | Southampton – Tottenham | 2:1 (koniec) |
Man City – Watford | 3:1 (koniec) |
Parma – Genoa | 1:0 (koniec) | | | Chievo – AC Milan | 1:2 (koniec) |
Alaves – Eibar | 1:1 (koniec) | | | Atletico – Leganés | 1:0 (koniec) | | | FC Barcelona – Rayo Vallecano | 3:1 (koniec) |
Getafe – Huesca | 2:1 (koniec) |
Bayern – Wolfsburg | 6:0 (koniec) | | | Borussia D. – Stuttgart | 3:1 (koniec) | | | Freiburg – Hertha | 2:1 (koniec) |
RB Lipsk – Augsburg | 0:0 (koniec) | | | Mainz – Borussia M. | 0:1 (koniec) |
Strasbourg – Lyon | 2:2 (koniec) | | | Amiens – Nîmes | 2:1 (koniec) | | | Dijon – Reims | 1:1 (koniec) |
Monaco – Bordeaux | 1:1 (koniec) |
Karvina – Bohemians | 0:3 (koniec) | | | Mlada – Příbram | 2:0 (koniec) | | | Zlín – Dukla | 2:1 (koniec) |
FC Opava – Slovacko | 2:2 (koniec) | | | Sparta – Vik. Pilzno | 4:0 (koniec) |
Nitra – Rużomberok | 0:0 (koniec) | | | Sereď – Spartak T. | 3:1 (koniec) | | | Michalovce – AS Trencin | 4:2 (koniec) |
Zeleziarne – MSK Żilina | 0:2 (koniec) | | | Moravce-Vrable – Dunajska | 1:2 (koniec) | | | Senica – Slovan | 1:2 (koniec) |
West Bromwich – Ipswich Town | 1:1 (koniec) |
FC Koln – Arminia | 5:1 (koniec) | | | Regensburg – Duisburg | 1:1 (koniec) | | | Darmstadt – Kiel | 3:2 (koniec) |
Aue – Paderborn | 2:1 (koniec) |
finał
Stomil Olsztyn
0:0
(0:0)
Sandecja Nowy Sącz
90+3
|
Koniec meczu.
(17:52:41)
|
|
90+1
|
Michał Góral zablokowany w polu karnym gości.
|
|
90
|
Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 3. minuty.
|
|
89
|
Za dyskusję z sędzią żółtą kartkę ogląda zawodnik Sandecji.
|
|
89
|
Za dyskusję z sędzią żółtą kartkę ogląda zawodnik Sandecji.
|
|
Darmowe 20 PLN na grę i Bonus aż do 1000 PLN! – nowy gracz na rynku zakładów bukmacherskich – kliknij i sprawdź już teraz!
|
||
85
|
Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Flaszka, na boisku pojawia się Baran.
|
|
85
|
Do wejścia na boisko przygotowany Grzegorz Baran.
|
|
84
|
Za faul na zawodniku Sandecji ukarany Jakub Mosakowski.
|
|
83
|
Korner dla Olsztynian.
|
|
82
|
Szybka akcja Stomilu, Waldemar Gancarczyk uderzał sprzed pola karnego, ale na miejscu był Kozioł.
|
|
80
|
Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Góral.
|
|
79
|
Groźna akcja gości zakończona niecelnym strzałem Klichowicza.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Dudzic.
|
|
74
|
Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Pałaszewski.
|
|
74
|
Do wejścia na boisko przygotowany Maciej Pałaszewski.
|
|
73
|
Na pozycji spalonej Mateusz Klichowicz.
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Maślanka.
|
|
68
|
Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Niedziela, na boisku pojawia się Murawski.
|
|
54
|
Rzut wolny dla Sandecji.
|
Gole:
Sędziowie: Kiełczewski, Podbielski, Bohonos, Kaliszewski
Widownia:
Kartki: 84. Mosakowski (OLS) – 89. Chmiel (SAN), 89. Dudzic (SAN)
Spudłowany karny!:
Stomil Olsztyn:
Skiba – Bucholc, Mosakowski, Krachunov, Dziemidowicz – Głowacki, Jegliński, Lech (74. Pałaszewski), Gancarczyk Mateusz, Niedziela (68. Gancarczyk Waldemar) – Sobczak (80. Góral)
Zmiany: Leszczyński, Kowalski, Suchanek, Pałaszewski, Murawski, Gancarczyk Waldemar, Góral
Trener:
Sandecja Nowy Sącz: Kozioł – Flis, Małkowski Flaszka (85. Baran), Kun (71. Maślanka), Kanach, Basta, Gabrych (75. Dudzic), Chmiel, Bucko, Klichowicz
Zmiany: Kapsa, Kuźma, Baran, Ogorzały, Szaflarski, Dudzic, Maślanka
Trener:
Zmiany: Leszczyński, Kowalski, Suchanek, Pałaszewski, Murawski, Gancarczyk Waldemar, Góral
Trener:
Sandecja Nowy Sącz: Kozioł – Flis, Małkowski Flaszka (85. Baran), Kun (71. Maślanka), Kanach, Basta, Gabrych (75. Dudzic), Chmiel, Bucko, Klichowicz
Zmiany: Kapsa, Kuźma, Baran, Ogorzały, Szaflarski, Dudzic, Maślanka
Trener:
Sędziowie: Kiełczewski, Podbielski, Bohonos, Kaliszewski
Widownia:
PeZet