Wigry – Bytovia 4:2 (koniec) | Odra O. – Stomil 2:2 (koniec) | Chojniczanka – Garbarnia 5:1 (koniec)
GKS T. – ŁKS 0:2 (koniec) | Chrobry – Termalica 0:1 (koniec) | Sandecja – Podbeskidzie 2:0 (koniec)
Wigry Suwałki
4:2 (1:0)
MKS Bytovia Bytów
Sobota 13.04.2019, 16:00 • Stadion Miejski, Suwałki • Fortuna 1 Liga • 28. kolejka

Grad goli w Suwałkach! Wigry zwyciężają z Bytovią 4:2 i inkasują komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (17:57:26)

90+5

90+4
    Gol dla Wigier!
    W samej końcówce ustalają wynik spotkania gospodarze! Strzelcem bramki BARTCZAK.

72
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Huertas, na boisku pojawia się Pawłowski.

69
    Gol dla Bytovii!
    Kontaktowy gol przyjezdnych! Bramkę z rzutu karnego strzela BURKHARDT!

65
    Częściowo odrabiają straty przyjezdni! Strzelcem bramki Hebel.

63
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się B. Wolski.

60
    Kolejne trafienie dorzucają gospodarze! Strzelcem bramki Huertas.

57
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Kuzdra, na boisku pojawia się Hiszpański.

55
    Gospodarze podwyższają prowadzenie! Strzelcem bramki Karbowy.

46
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Najemski, na boisku pojawia się Sabiłło.

46

Do przerwy Wigry prowadzą z Bytovią 1:0. Wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

25
    Dwadzieścia pięć minut gry w Suwałkach za nami. Póki co gospodarze prowadzą 1:0 po szybko strzelonej bramce.

11
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bardanca, na boisku pojawia się Wilczyński.

6
    Gospodarze bardzo szybko obejmują prowadzenie! Strzelcem bramki MACKIEWICZ.

1

Gole: 6. Mackiewicz, 55. Karbowy, 60. Huertas, 90+4. Bartczak – 65. ., 69. Burkhardt (kar.)