Skra – Ruch 1:2 (koniec) | Błękitni – Rozwój 3:0 (kont.) | Gryf – Siarka T. 3:2 (koniec)
Gryf Wejherowo
3:2 (3:2)
Siarka Tarnobrzeg
Środa 07.08.2019, 17:30 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • Fortuna Puchar Polski

Brawa dla obu drużyn za stworzenie ciekawego widowiska. Serdecznie dziękuje za czas spędzony z nami i zapraszam na kolejne mecze na Wzgórzu Wolności. (19:24:43)

W drugiej połowie byliśmy świadkami walki ale żadnej z drużyn nie udało się już dobyć więcej bramek. Jest to pierwsze zwycięstwo Gryfa w tym sezonie wiec nie ma się co dziwić radości piłkarzy na murawie.

Pierwsza bardzo dobra połowa ustawiła ten mecz. Gryf mimo że dwukrotnie przegrywał zdołał wyjść na prowadzenie i nie oddał go już do końca meczu.

Gryf wygrywa dziś z Siarką Tarnobrzeg i gra dalej w Pucharze Polski.

90+4

90+3
    Dobrze blokowany jest Głaz i od bramki Ferra. Minuta została !!

90+2
    Proste straty Gryfa w ostatnich minutach nie mogą na dłużej utrzymać piłki.

90+1
    Zbyt mocne podanie do Maksymiliana Hebla z bramki wychodzi Zoch i łapie piłkę.

90
    Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowych 90.

89
    Faulowany we własnym polu jest Wojcnowicz, Rzut wolny dla Gryfa. Ostanie minuty i ataki Siarki. Teraz albo nigdy. Do końca meczu kilka minut.

88
    Atakuje Siarka cały zespół Gryfa na własnej połowie.

87
    Z przodu byli tylko Czychowski i Hebel udało im się jednak zakończyć tą kontrę strzałem. Wprowadzony w drugiej połowie Czychowski uderzył celnie ale lekko i bez problemu broni Zoch.

86
    Końcówka meczu coraz mniej czasu zostało Siarce na doprowadzenie do dogrywki w tym meczu.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Szewczyk (Gryf Wejherowo).

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Fornek (Siarka Tarnobrzeg).

83
    Zamieszanie w polu karnym Gryfa. Nikt nie widzi gdzie jest piłka. W Końcu udaje się wybić piłkę któremuś z zawodników Gryfa.

82
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Prusinowski, na boisku pojawia się Sikorski.

81
    Hebel zagrywa do Szewczyka ten na przed pole do Prusinowskiego a pomocnik Gryfa uderza na bramkę bardzo niecelnie.

80
    Ostatnie 10 minut tego meczu. Wolny dla Gryfa uderza mocno Hebel piłka po murku wychodzi na rzut rożny.

Bartłomiej Karasz

Gole: 8. Majewski, 27. Majewski (kar.), 42. Hebel – 2. Sulkowski (kar.), 15. Sulkowski (kar.)

Kartki:   1. Ferra (WEJ), 14. Koprowski (WEJ), 43. Sławek (WEJ), 71. Czychowski (WEJ), 74. Kankowski (WEJ), 85. Szewczyk (WEJ) – 11. Lenartowski (SRK), 26. Sulkowski (SRK), 29. Galara (SRK), 39. Kargulewicz (SRK), 84. Fornek (SRK)

Gryf Wejherowo: Ferra – Wojcinowicz, Koprowski, Prusinowski (82, Sikorski), Majewsk (68. Czychowski)i, Hebel, Sławek, Gabor, Burkhardt (56. Kolus), Szewczyk, Kankowski

Zmiany: Leleń, Kwidziński, Poręba, Małolepszy

Siarka Tarnobrzeg: Zoch – Ropski, Duda, Wawrylak, Galara, Sulkowski, Kargulewicz, Kasperkiewicz, Lenartowski, Świderski (62. Fornek), Głaz

Zmiany: Kieliszek, wiktor, Kowalik, Józefiak, Mróz,

Sędziowie: Mariusz Korpalski