Błękitni – GKS K. 1:3 (koniec) | Skra – Polkowice 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Znicz 0:1 (koniec)
Gryf – Resovia 0:3 (koniec) | Stal Rz. – Lech II P. 2:0 (koniec) | Legionovia – Garbarnia 0:2 (koniec)
Bytovia – Stal S. W. 4:1 (koniec) | Olimpia E. – Widzew 1:1 (koniec)
Gryf Wejherowo
0:3 (0:1)
Resovia
Sobota 17.08.2019, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 4. runda

Za dziś bardzo dziękuje i zapraszam na kolejne mecze na Wzgórzu Wolności. (18:54:49)

Jak ocenić zespół Gryfa trzeci mecz na własnym stadionie i trzecia porażka. To nie jest dobry znak na przyszłość.

Goście pewnie i zasłużenie wygrywają 3-0 dziś z Gryfem. O ile pierwsza połowa była wyrównanym spotkaniem o tyle w drugiej karty rozdawali już tylko goście. Potwierdzili oni dziś swoją wysoką formę w tym sezonie i to że miejsce które zajmują nie jest przypadkiem.

90+3

90+2
    Sławek w dziecinny sposób traci piłkę w końcówce tego meczu. Szkoda bo można było lepiej rozegrać tą akcję.

90+1
    Chyba już każdy czeka na ostatni gwizdek w tym meczu.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz,

89
    Adamski podał w pole karne do Radulja a ten źle trafił w piłkę i fatalnie się pomylił a sytuacja do podwyższenia wyniku była znakomita.

88
    Mocne uderzenie z lewej strony boiska ale bardzo dobrze broni Leleń.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Majewski (Gryf Wejherowo).

86
    Powstrzymany został Radosław Adamski przy bocznej linii boiska.

85
    Kolejni kibice opuszczają stadion.

84
    Dośrodkował Pek uderzał Biedrzycki ale miał trudną pozycję do oddania tego strzału więc nie dziwić może że piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką.

83
    Słabe podanie Peka do Majewskiego nie zrozumieli się piłkarze kompletnie.

82
    Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra gości którzy jeszcze szukają kolejnych bramek na Wzgórzu Wolności.

81
    Powstrzymany atak gości ale jak tu wyjść z kontrą jak na trzech piłkarzy Gryfa jest siedmiu rywali.