Kosowo – Czechy | 2:1 (koniec) | | | Anglia – Bułgaria | 4:0 (koniec) | | | Litwa – Ukraina | 0:3 (koniec) |
Islandia – Mołdawia | 3:0 (koniec) | | | Serbia – Portugalia | 2:4 (koniec) | | | Francja – Albania | 4:1 (koniec) |
Turcja – Andora | 1:0 (koniec) |
Chojniczanka – Stomil | 1:3 (koniec) | | | Wigry – Puszcza | 2:3 (koniec) | | | Sandecja – Jastrzębie | 1:1 (koniec) |
Błękitni – Gryf | 2:1 (koniec) | | | Stal Rz. – GKS K. | 1:1 (koniec) | | | Skra – Stal S. W. | 0:0 (koniec) |
Legionovia – Widzew | 0:2 (koniec) | | | Garbarnia – Toruń | 0:0 (koniec) | | | Bytovia – Pogoń Sdl. | 1:3 (koniec) |
Górnik Ł. – Resovia | 2:1 (koniec) |
Gać – Zagłębie II | 2:1 (koniec) |
finał
Stal Rzeszów
1:1
(1:0)
GKS Katowice
Tomek
Gole:
24. Goncerz – 53. Stefanowicz (kar.)
Sędziowie: Konrad Gąsiorowski – Marcin Jakowenko, Marek Witoń – Patryk Zielant.
Widownia:
Kartki: 69. Reiman (STL)
Spudłowany karny!:
Stal Rzeszów:
Kaczorowski – Kostkowski, Reiman, Cyfert, Pląskowski (61. Michalik), Nawrot (86. Jarecki), Szczepanek (90. Plewka), Goncerz, Szeliga (55. Ligienza), Sierant, Głowacki.
Zmiany: Bieszczad, Sylwestrzak, Plewka, Mozler, Olejarka, Ligienza, Jarecki, Chromiński, Michalik.
Trener:
GKS Katowice: Mrozek – Janiszewski, Jędrych, Woźniak (74. Habusta), Stefanowicz (86. Grychtolik), Błąd (67. Tabiś), Michalski, Rogala, Gałecki, Kiebzak, Rogalski (81. Rumin).
Zmiany: Frankowski, Broda, Habusta, Tabiś, Rumin, Grychtolik, Wojciechowski, Szwedzik, Dejmek.
Trener:
Zmiany: Bieszczad, Sylwestrzak, Plewka, Mozler, Olejarka, Ligienza, Jarecki, Chromiński, Michalik.
Trener:
GKS Katowice: Mrozek – Janiszewski, Jędrych, Woźniak (74. Habusta), Stefanowicz (86. Grychtolik), Błąd (67. Tabiś), Michalski, Rogala, Gałecki, Kiebzak, Rogalski (81. Rumin).
Zmiany: Frankowski, Broda, Habusta, Tabiś, Rumin, Grychtolik, Wojciechowski, Szwedzik, Dejmek.
Trener:
Sędziowie: Konrad Gąsiorowski – Marcin Jakowenko, Marek Witoń – Patryk Zielant.
Widownia:
Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Stefanowicz, na boisku pojawia się Grychtolik.