Sparta – Unia | 43:47 (koniec) |
koniec wyścigu
Betard Sparta Wrocław
43:47
Fogo Unia Leszno
Mateusz Mandela
Składy i statystyki:
Sędziowie: Krzysztof Meyze
Widownia:
Spudłowany karny!:
Betard Sparta Wrocław:
9. Tai Woffinden 3 (1*,0,0,2,2*)
10. Jakub Jamróg 3 (2,1)
11. Václav Milík 0 (0)
12. Max Fricke 8 (2,3,1,1,1)
13. Maciej Janowski 7 (2*,2,0,3,0)
14. Przemysław Liszka 1 (0,1,0)
15. Maksym Drabik 13 (3,3,2,3,2)
16. Gleb Czugunow 6 (1,2,0,3)
Zmiany:
Trener:
Fogo Unia Leszno:
1. Emil Sajfutdinow 13 (3,2,3,3,2*)
2. Brady Kurtz 0 (0,0)
3. Jarosław Hampel 4 (1,0,1,1*,1)
4. Janusz Kołodziej 12 (3,3,3,3,3)
5. Piotr Pawlicki 5 (0,3,2,0,0)
6. Dominik Kubera 8 (2,2*,1,2,1)
7. Bartosz Smektała 2 (1,1,0)
8. Szymon Szlauderbach
Zmiany:
Trener:
9. Tai Woffinden 3 (1*,0,0,2,2*)
10. Jakub Jamróg 3 (2,1)
11. Václav Milík 0 (0)
12. Max Fricke 8 (2,3,1,1,1)
13. Maciej Janowski 7 (2*,2,0,3,0)
14. Przemysław Liszka 1 (0,1,0)
15. Maksym Drabik 13 (3,3,2,3,2)
16. Gleb Czugunow 6 (1,2,0,3)
Zmiany:
Trener:
Fogo Unia Leszno:
1. Emil Sajfutdinow 13 (3,2,3,3,2*)
2. Brady Kurtz 0 (0,0)
3. Jarosław Hampel 4 (1,0,1,1*,1)
4. Janusz Kołodziej 12 (3,3,3,3,3)
5. Piotr Pawlicki 5 (0,3,2,0,0)
6. Dominik Kubera 8 (2,2*,1,2,1)
7. Bartosz Smektała 2 (1,1,0)
8. Szymon Szlauderbach
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Krzysztof Meyze
Widownia:
BETARD Sparta Wrocław jeśli myśli o zdobyciu mistrzostwa będzie musiała wspiąć się na wyżyny swoich możliwości w rewanżu.
Ostateczna punktacja zawodników:
Sparta:
9. Tai Woffinden 3 (1*,0,0,2,2*)
10. Jakub Jamróg 3 (2,1)
11. Václav Milík 0 (0)
12. Max Fricke 8 (2,3,1,1,1)
13. Maciej Janowski 7 (2*,2,0,3,0)
14. Przemysław Liszka 1 (0,1,0)
15. Maksym Drabik 13 (3,3,2,3,2)
16. Gleb Czugunow 6 (1,2,0,3)
Unia L.:
1. Emil Sajfutdinow 13 (3,2,3,3,2*)
2. Brady Kurtz 0 (0,0)
3. Jarosław Hampel 4 (1,0,1,1*,1)
4. Janusz Kołodziej 12 (3,3,3,3,3)
5. Piotr Pawlicki 5 (0,3,2,0,0)
6. Dominik Kubera 8 (2,2*,1,2,1)
7. Bartosz Smektała 2 (1,1,0)
8. Szymon Szlauderbach (22:10:15)
Emil Sajfutdinow 2
Max Fricke 1
Janusz Kołodziej 3
Maciej Janowski 0
Wynik biegu: 1:5
Wynik meczu: 43;47
Czas: 61,87
Kapitalna walka o 2 punkty do końca biegu pomiędzy Sajfutdinowem a Fricke ostatecznie na kresce lepszy Rosjanin.
Gleb Czugunow 3
Piotr Pawlicki 0
Tai Woffinden 2
Jarosław Hampel 1
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 42:42
Czas: 61,94
Spartanie kapitalnie wystartowali i dowieźli podwójne zwycięstwo do końca. Bieg bez historii.
Janusz Kołodziej 3
Max Fricke 1
Piotr Pawlicki 0
Tai Woffinden 2
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 37:41
Czas: 62,08
Cała czwórka poszła na łokcie na pierwszym łuku. Najlepiej z całego zamieszania wyszedł Kołodziej, którego próbował jeszcze gonić Woffinden, ale bez efektu.
Przemysław Liszka 0
Dominik Kubera 1
Maksym Drabik 2
Emil Sajfutdinow 3
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 34:28
Czas: 61,99
RZ: Drabik za Milika
Drabik szybko wystartował, jednak na drugim łuku pierwszego okrążenia Sajfudtinow znalazł szybką ścieżkę przy krawężniku i wysunął się na prowadzenie
Dominik Kubera 2
Gleb Czugunow 0
Jarosław Hampel 1
Maciej Janowski 3
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 32:34
Czas: 62,04
RZ: Czugunow za Jamróga
RZ: Kubera za Kurtza
Goście znów kapitalnie ze startu, jednak Janowski atakiem po dużej na drugim łuku pierwszego okrążenia wysunął się na prowadzenie.
Maksym Drabik 3
Bartosz Smektała 0
Max Fricke 1
Piotr Pawlicki 2
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 29:31
Czas: 61,69
W tym biegu oglądaliśmy kapitalną walkę o jeden punkt pomiędzy Fricke a Smektałą. Ostateczne Australijczyk lepszy na kresce.
Gleb Czugunow 2
Janusz Kołodziej 3
Tai Woffinden 0
Jarosław Hampel 1
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 25:29
Czas: 61,63
Kołodziej po raz kolejny kapitalnie ze startu a Hampel cały czas atakował Czugunowa, jednak bez skutku.
Dominik Kubera 1
Maciej Janowski 0
Emil Sajfutdinow 3
Maksym Drabik 2
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 23:25
Czas: 61,56
Kapitalnie wyjście ze startu Byków, jednak Drabik napędzał się po szerokiej żeby wyprzedzić Kuberę na drugim łuku pierwszego okrążenia.
Piotr Pawlicki 3
Tai Woffinden 0
Dominik Kubera 2
Jakub Jamróg 1
Wynik biegu: 1:5
Wynik meczu: 20:20
Czas: 62,17
Goście kapitalnie rozwiązali pierwszy łuk co dało im pewną wygraną do końca biegu. Wyścig bez historii.
Maciej Janowski 2
Jarosław Hampel 0
Przemysław Liszka 1
Janusz Kołodziej 3
Wynik biegu: 3:3
Wynik meczu: 20:16
Czas: 61,54
Kołodziej wszedł między Spartan, uplasował się na pierwszej pozycji i został na niej do końca.
Emil Sajfutdinow 2
Max Fricke 3
Brady Kurtz 0
Gleb Czugunow 1
Wynik biegu: 4:2
Wynik meczu: 17:13
Czas: 61,91
RZ: Czugunow za Milika
Spartanie kapitalnie wystartowali i wieźli 5:1, jednak na drugim okrążeniu Sajfudtinow wykorzystał błąd Czugunowa i do końca nie oddał drugiego miejsca.
Maksym Drabik 3
Piotr Pawlicki 0
Maciej Janowski 2
Bartosz Smektała 1
Wynik biegu: 5:1
Wynik meczu: 13:11
Czas: 61,93
Do kontaktu doszło pomiędzy Pawlickim a Janowskim zaraz po starcie w rezultacie spartan upadł na tor
Wrocławianie kapitalnie wystrzelili ze startu i nie oddali prowadzenia do końca. Bieg bez historii.
Jarosław Hampel 1
Vaclav Milik 0
Janusz Kołodziej 3
Max Fricke 2
Wynik biegu: 2:4
Wynik meczu: 8:10
Czas: 61,82
Fricke bardzo dobrze wystartował, jednak został minięty na dystansie przez Kołodzieja.