Kazachstan – Cypr | 1:2 (koniec) | | | Białoruś – Estonia | 0:0 (koniec) | | | Holandia – Irlandia Północna | 3:1 (koniec) |
Chorwacja – Węgry | 3:0 (koniec) | | | Słowacja – Walia | 1:1 (koniec) | | | Austria – Izrael | 3:1 (koniec) |
Macedonia Płn. – Słowenia | 2:1 (koniec) | | | Łotwa – Polska | 0:3 (koniec) | | | Belgia – San Marino | 9:0 (koniec) |
Rosja – Szkocja | 4:0 (koniec) |
Brazylia – Senegal | 1:1 (koniec) | | | Serbia – Paragwaj | 1:0 (koniec) |
Czechy – Grecja | 1:1 (koniec) | | | Czarnogóra – Macedonia Płn. | 1:2 (koniec) | | | Finlandia – Malta | 4:0 (koniec) |
Dania – Irlandia Północna | 2:1 (koniec) | | | Szkocja – Litwa | 0:0 (koniec) | | | Rumunia – Ukraina | 3:0 (koniec) |
Francja – Azerbejdżan | 5:0 (koniec) | | | Irlandia – Włochy | 0:0 (koniec) |
Niemcy – Polska | 3:4 (koniec) |
finał
Rumunia
3:0
(0:0)
Ukraina
Gole:
75. Morutan, 80. Petre, 90+4. Petre
Strzały celne: 7:0. Strzały niecelne: 5:7. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 1:1. Foule: 16:10.
Sędziowie: Frankowski – Borkowski, Winkler (všichni POL)
Widownia:
Kartki: 49. Chindris (RUM), 90+3. Vlad (RUM) – 63. Citaišvili (UKR) 85. Marin (RUM)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 7:0. Strzały niecelne: 5:7. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 1:1. Foule: 16:10.
Rumunia:
Vlad – Boboc, Chindris, Pașcanu, Velisar – Oaidă, Băluţă (C), Morutan (76. Olaru) – Man (84. Marin), Ganea (76. Petre), Drăguş (62. Mihăilă)
Zmiany: Aioani – Mihăilă, Petre, Ciobotariu, Marin, Olaru, Ratiu, Ciobanu, Neicutescu
Trener:
Ukraina: Bilyk – Popov, Čeberko (C), Bykov – Milovanov, Ledněv (71. Mudryk), Čech (78. Alibekov), Šaparenko, Dubinčak – Topalov (58. Citaišvili), Rusyn (71. Supriaha)
Zmiany: Kučeruk – Bondar, Smirnij, Kožuško, Supriaha, Mudryk, Alibekov, Konoplia, Citaišvili
Trener:
Zmiany: Aioani – Mihăilă, Petre, Ciobotariu, Marin, Olaru, Ratiu, Ciobanu, Neicutescu
Trener:
Ukraina: Bilyk – Popov, Čeberko (C), Bykov – Milovanov, Ledněv (71. Mudryk), Čech (78. Alibekov), Šaparenko, Dubinčak – Topalov (58. Citaišvili), Rusyn (71. Supriaha)
Zmiany: Kučeruk – Bondar, Smirnij, Kožuško, Supriaha, Mudryk, Alibekov, Konoplia, Citaišvili
Trener:
Sędziowie: Frankowski – Borkowski, Winkler (všichni POL)
Widownia:
Zmiana w drużynie Rumunia: z boiska schodzi George Ganea, na boisku pojawia się Adrian Petre.
Zmiana w drużynie Ukraina: z boiska schodzi Nazariy Rusyn, na boisku pojawia się Vladislav Supriaha.