Garbarnia – Gryf 1:1 (koniec) | Toruń – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Skra – Olimpia E. 0:2 (koniec)
Stal Rz. – Błękitni 3:1 (koniec) | Legionovia – Bytovia 1:1 (koniec) | Polkowice – Resovia 2:2 (koniec)
Widzew – GKS K. 1:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
1:1 (1:1)
Gryf Wejherowo
Sobota 19.10.2019, 13:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 14. kolejka

Spotkanie w Krakowie dobiegło końca! Emocji nie brakowało, choć z pewnością liczyliśmy na więcej w drugiej połowie. Miejscowi prezentowali się lepiej, ale ostatecznie obie ekipy dzielą się punktami. Dziękuję za uwagę! (14:52:08)

90+3

90+2
    Niemal całym zespołem we własnym polu karnym bronili się przyjezdni. Wyraźnie widać, że remis bardziej cieszyć będzie Gryfa.

90+1
    Niezbyt udane wyjście zanotował Ferra, ale gospodarze, a dokładniej Kowalski, nie wykorzystali znakomitej okazji!

90
    O trzy minuty przedłożony został ten mecz!

89
    Ostatniej zmiany dokonał szkoleniowiec Garbarni. Feliks zastępuje Kołbona.

88
    Domagali się odgwizdania rzutu karnego przyjezdni, ale arbiter pozostał niewzruszony!

86
    A jednak! Dośrodkowanie z prawego skrzydła i strącił piłkę głową Goerke, ale zbyt lekko i strzał okazał się niecelny.

85
    Niewiele do powiedzenia mają w drugiej połowie zawodnicy z Wejherowa. Wydaje się, że nie inaczej będzie w końcowych minutach tego spotkania.

84
    Dośrodkowanie Kowalskiego z rzutu wolnego, ale w powietrzu najlepiej poradził sobie Burkhardt.

81
    Roszady dokonuje także trener Gryfa. Burkhardt wchodzi za Prusinowskiego.

80
    Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy. Za Włodykę wszedł Wyjadłowski.

79
    W okazji sam na sam z bramkarzem rywali znalazł się Marszalik, ale to Ferra był górą w tym pojedynku!

77
    Włodyka wparował w pole karny rywali, ale w czysty sposób został zatrzymany. Nie ma karnego, ale za to korner wykonywać będą miejscowi.

76
    Zmiana w zespole Gryfa. Majewski opuścił murawę, a zastąpi go Gabor.

75
    Masiuda wyraźnie spóźniony z interwencją w środku pola. Żółta kartka dla kapitana drużyny gospodarzy.

73
    Na pozycji spalonej złapany został jeden z piłkarzy Garbarni. Od rzutu wolnego rozpoczną przyjezdni.

Gole: 13. Marszalik – 18. Sikorski

Kartki:   54. Kowalski (GRB), 75. Masiuda (GRB) – 57. Prusinowski (WEJ), 63. Sławek (WEJ), 72. Czychowski (WEJ)