Garbarnia – Gryf 1:1 (koniec) | Toruń – Stal S. W. 1:1 (koniec) | Skra – Olimpia E. 0:2 (koniec)
Stal Rz. – Błękitni 3:1 (koniec) | Legionovia – Bytovia 1:1 (koniec) | Polkowice – Resovia 2:2 (koniec)
Widzew – GKS K. 1:1 (koniec)
Stal Rzeszów
3:1 (1:0)
Błękitni Stargard
Sobota 19.10.2019, 15:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • 2. Liga • 14. kolejka

Koniec meczu w Rzeszowie. Nie oglądaliśmy zbyt dobrego spotkania. Ostatecznie to gospodarze triumfują 3:1 i przełamują serię czterech meczów bez zwycięstwa.

Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje na lajfach. Do usłyszenia! (16:57:21)

90+7

90+4
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Strzelcem bramki PATRYK PLEWKA.

Pozamiatane! Mądrze utrzymywali się przy piłce gracze Stali. Podanie w pole karne otrzymał zupełnie niekryty Plewka i wpakował piłkę do siatki! Czy tam nie było spalonego? Ciężko powiedzieć!

90+1
    Piłka po uderzeniu Wojciecha Fadeckiego z dystansu trafia w porzeczkę! Ależ było blisko wyrównania!

90+1
    Nacierają cały czas gra Błękitnych. Może być niebezpiecznie w końcowych minutach.

90
    Arbiter zdecydował się doliczyć aż sześć minut do podstawowego czasu gry.

89
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Szczepanek, na boisku pojawia się Plewka.

88
    Po centrze z kornera faulował jeden z graczy Błękitnych. Stal zaczyna od rzutu wolnego.

87
    Bardzo dobre dośrodkowanie w pole karne Stali. Gospodarze wybijają piłkę za linię końcową.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Nawrot (Stal Rzeszów).
    Żółtą kartkę otrzymuje Reiman (Stal Rzeszów).

85
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Bochnak.

84
    1171 widzów ogląda dzisiejsze spotkanie.

82
    Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Stal nie dopuszcza rywali do własnej bramki.

80
    Faulowany w walce o górną piłkę Sławomir Szeliga. Zaczyna od rzutu wolnego na własnej połowie Stal.

78
    Około kwadrans pozostał do końca spotkania. Czy Stal zdoła utrzymać prowadzenie! Zobaczymy ile sił na ostatnie minuty mają zachowanych obie ekipy!

76
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Pląskowski, na boisku pojawia się Płonka.

75
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Karmański, na boisku pojawia się Krawczun.

73
    Strzelcem bramki WOJCIECH REIMAN.

W końcu wstrzelił się Wojciech Reiman! Bardzo ładne uderzenie zza pola karnego i futbolówka wpada do siatki! Bezradny był Rzepecki!