Młyny Stoisław – Piotrcovia 31:23 (koniec)
Młyny Stoisław Koszalin
31:23 (14:11)
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Niedziela 20.10.2019, 16:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszalin • PGNiG Superliga kobiet • 5. kolejka

Pierwsza historyczna wygrana PR Koszalin w zawodowej lidze stała się faktem. Koszalinianki w drugiej połowie miały problemy z rywalkami. W końcowych 10 minutach wyklarowała się przewaga gospodyń. Ostatecznie koszalinianki wygrały różnicą ośmiu trafień. (17:34:16)

Koniec meczu. (31:23)
    60
    Urbaniak jeszcze równo z syreną trafia do siatki (31:23)
    60
    Urbaniak odzyskuje piłkę na środku boiska podaje na bok do Tracz, a ta trafia (30:23)
    59
    Andriichiuk podwyższa prowadzenie (29:23)
    58
    Rycharska i już pięć trafień przewagi PR Koszalin (28:23)

57
    Zanosi się na pierwsze zwycięstwo Piłki Ręcznej Koszalin w zawodowej lidze PGNiG Superligi kobiet (27:23)