Jelcz-Laskowice – Zduńska Wola 3:3 (koniec) | PA Nova Gliwice – Rekord 3:4 (koniec) | Lubawa – GI Malepszy 4:0 (koniec)
Jagiellonia – Red Dragons 2:2 (koniec)
PA ss Nova Gliwice
3:4 (3:1)
Rekord Bielsko-Biała
Sobota 09.11.2019, 18:00 • Hala • FOGO Futsal Ekstraklasa • 8. kolejka

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Zapraszam na zapis najważniejszych wydarzeń jednego z meczów 8. kolejki Futsal Ekstraklasy. W Gliwicach GSF zmierzy się z Rekordem Bielsko-Biała. Będzie to więc mecz beniaminka z mistrzem kraju!

Po siedmiu spotkaniach dokładnie siedem "oczek" mają na swoim koncie gliwiczanie, co daje im dziewiąte miejsce w lidze. Rekord uzbierał dwanaście punktów i jest trzeci, ale ma jeszcze do rozegrania dwa zaległe spotkania.

Obsada sędziowska:

Sędzia I: Jakub Orliński
    Sędzia II: Piotr Rybol
    Sędzia III: Henryk Bąk
    Sędzia czasowy: Roman Białek.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 18:00. Odpowiednio wcześniej zaprezentujemy składy obydwu zespołów. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

GSF Gliwice:
    Szafrański, Barteczka, Bogdziewicz – Lutecki, Gładczak, Czech, Węgiel, Kędziora, Rabiej, Sitko, Pasierb, Szyszko, Wilk, Cichy

Rekord Bielsko-Biała:
    Burzej, Iwanek – Surmiak, Dudek, Biel, Gąsior, Popławski, Budniak, Alex Viana, Korpela, Bondar, Marek, Kubik, Janovsky

20

Do przerwy beniaminek z Gliwic dość niespodziewanie prowadzi dwiema bramkami z mistrzami Polski. Na drugą połowę wracamy za piętnaście minut.