Stomil – Warta 1:3 (koniec) | Radomiak – Puszcza 1:1 (koniec) | Jastrzębie – Miedź 2:2 (koniec)
Chojniczanka – Stal M. 0:2 (koniec) | GKS Bełchatów – GKS T. 1:4 (koniec) | Odra O. – Termalica 2:0 (koniec)
Zagłębie S. – Wigry 2:0 (koniec)
Radomiak Radom
1:1 (0:1)
Puszcza Niepołomice
Sobota 09.11.2019, 14:00 • Stadion MOSiR im. Marszałka Józefa Piłsudskiego • Fortuna 1 Liga • 17. kolejka

Radomiak Radom remisuje z Puszczą Niepołomice. Po zaciętej drugiej połowie ostatecznie Radomiak wyszarpał tylko jeden punkt. Dziękuje za uwagę. Zapraszamy na kolejne relacje live! (15:56:42)

90+4

90+4
    Widejko z dystansu i łapie Kochalski!

90+2
    Doliczone 4 minuty.

90
    Widejko leży na murawie. Goście grają na czas.

88
    Orłowski zmienia Serafina.

86
    Makowski w pole karne, nikt nie sięgnął tej piłki.

Gol dla Radomiaka!
    Leandro dośrodkowuje do MATEUSZA CICHOCKIEGO, a ten uderza głową wprost do bramki Puszczy! Niemczycki był bez szans! Brawo dla Zielonych!

77
    Nieudane dośrodkowanie Zielonych.

75
    Leandro zmienia Kaputa, który pojawił się na boisku na początku drugiej połowy.

75
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 3526 widzów.

73
    Abramowicz uderza po ziemi i piłka trafia w ręce Niemczyckiego.

71
    Mikita zatrzymany na skrzydle.

69
    Bąk zmienia Sitka.

67
    Makowski schodzi w pole karne z prawego skrzydła, ale obrona Puszczy była znacznie szybsza.

65
    Jeszcze jedna kartka w tym spotkaniu. Tym razem dla Karwota.

63
    Podanie do Górskiego zakończone...brakiem akcji. Fatalnie układa się gra Zielonych w tym spotkaniu!

61
    Kontra Radomiaka! Piłka trafia pod nogi Michalskiego, a ten uderza z pierwszej piłki. Szkoda że trafia tylko w słupek!

59
    Radomiak szuka swojej szansy, ale bezskutecznie.

57
    Winsztal za Kochalskiego.

52
    Bardzo ostry wślizg Kaputa, ale tym razem bez kartki.

49
    Po kolejnej groźnej akcji przyjezdnych kartka dla Widejko.

48
    Embalo również ukarany kartką.

48
    Kartka dla Kaputa.

48
    Sędzia dopatrzył się spalonego Embalo. Drobne spięcie pomiędzy zawodnikami. Widać, że obie ekipy interesuje dziś tylko zwycięstwo.

46
    Kaput zmienia Jakubika.

46

Po pierwszych 45 minutach gry prowadzi drużyna z Niepołomic. Radomiak nie wykorzystać żadnej z nadarzających się okazji co w końcówce pierwszej połowy wykorzystali goście. Zapraszamy po krótkiej przerwie na dalszy ciąg tego spotkania!

45+1

45+1
    Jeszcze w tej połowię za niesportowe zachowanie ukarany kartką Kotwica.

45+1
    Minuta doliczona przez sędziego.

45
    Strzał Jakubika wysoko ponad bramką.

43
    Karwot uderza w mur, a po dobitce Michalskiego piłka ląduje w rękach Niemczyckiego.

41
    Zagranie ręką jednego z zawodników z Niepołomic. Szansa na zdobycie wyrównującej bramki dla gospodarzy.

38
    Żółty kartonik zobaczył też trener bramkarzy Radomiaka Radom.

38
    Za dyskusję ukarany kartką Banasiak.

37
    Gol dla Puszczy!
    Zamieszanie w polu karnym Radomiaka. Próbował oddać strzał Embalo, ale ostatecznie piłka trafia pod nogi PIOTRA STAWARCZYKA, który pakuje futbolówkę do bramki.

36
    Widejko uderza. W ostatniej chwili łapie Kochalski!

34
    Mikita stracił piłkę tuż przed polem karnym rywali.

32
    Dobra konta gości! Piłka trafia do Wiedejko, a ten uderza na bramkę Kochalskiego. Bramkarz Radomiaka interweniuje!

30
    Tomalski uderza a piłka ląduje ponad bramką.

28
    Faulowany Karwot.

26
    Abramowicz uderza w bramkarza Puszczy z pięciu metrów! Szkoda zmarnowanej takiej szansy!

24
    Próba strzału Makowskiego zablokowana.

22
    Sędzia dopatrzył się faulu Banasiaka. Puszcza przed szansą.

20
    Mikita faulowany na lewym skrzydle.

18
    Ależ szansę zmarnował Górski... Makowski ruszył z kontrą, podał do Górskiego, ten mógł wypuścić jednego z zawodników Zielonych, ale trafił w nogę obrońcy... Banasiak co prawda kończy akcję celnym strzałem z dystansu, ale można było zdobyć gola po tej kontrze...Szkoda tej sytuacji!

16
    Jakubik przerywa kontrę puszczy na skrzydle.

14
    Centrę Abramowicza broni Niemczycki.

12
    Rzut rożny dla Radomiaka. Piłka wpada pod nogi Górskiego, ale ten uderza obok bramki!

10
    Jakubik i Banasiak zatrzymali atak gości prawą stroną.

8
    Niedokładnie dośrodkowywał Michalski. Piłka w rękach bramkarza Puszczy.

6
    Sitek nie zdołał odebrać piłki Abramowiczowi.

4
    Abramowicz uderza wprost w bramkarza gości.

3
    Za mocne podanie Banasiaka do Mikity, które bez problemów wyłapuje Niemczycki.

1
    Od środka zaczyna Radomiak.

1

Piłkarze zeszli już do szatni. Czekamy na początek tego spotkania.

Kibice z Niepołomic zameldowali się już w sektorze gości. Drużynę przyjezdnych dopingować będzie grupa ok. 20 osób.

Trwa rozgrzewka, a kibice powoli zapełniają trybuny.

Znamy już składy obu zespołów.

Radomiak Radom:
    Kochalski – Abramowicz, Grudniewski, Cichocki, Jakubik – Karwot, Banasiak – Mikita, Makowski, Michalski – Górski

Rezerwowi: Kryczka, Klabnik, Pietrzyk, Faraji, Kaput, Nowakowski, Leandro, Nowak

Puszcza Niepołomice:
    Niemczycki – Czarny, Widejko, Stawarczyk, Stępień – Żytek, Kotwica – Tomalski, Serafin, Sitek – Embalo

Rezerwowi: Górski, Szczepaniak, Uwakwe, Bąk, Stefanik, Żurek, Orłowski, Drobot, Mikołajczyk

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń).

Witam Państwa ze stadionu MOSiR w Radomiu!

Początek meczu w Radomiu o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

W ostatniej kolejce radomianie przegrali z Miedzią Legnica 1:3. Jeszcze gorzej spisała się Puszcza, która przegrała z GKS-em Bełchatów 1:4.

Kibice z Niepołomic mogą natomiast czuć się zawiedzeni. Puszcza miała walczyć o miejsce w górnej połowie tabeli, ale aktualnie musi martwić się o utrzymanie.

Za faworyta do zwycięstwa w tym spotkaniu należy uznać gospodarzy. Radomiak świetnie radzi sobie na boiskach Fortuna I ligi i wbrew oczekiwaniom ekspertów – plasuje się w czołówce.

17. kolejka Fortuna I ligi i kolejny mecz w Radomiu. Radomiak podejmie Puszczę Niepołomice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.