Clearex – PA Nova Gliwice 4:0 (koniec) | Red Dragons – Jelcz-Laskowice 1:5 (koniec) | Lubawa – Piast 3:3 (koniec)
Rekord – Ruda Śląska 9:1 (koniec)
Clearex Chorzów
4:0 (2:0)
PA ss Nova Gliwice
Sobota 16.11.2019, 17:00 • Hala MORiS, Chorzów • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 9

Pewne zwycięstwo Clearexu Chorzów i to oni dopisują do tabeli trzy punkty! Fatalna passa GSF-u Gliwice trwa. Goście zostali zdominowani przez miejscowych. co było widoczne szczególnie w drugiej połowie. Przez całe spotkanie pojawiały się problemy z wymianą podań i organizacją gry, co wykorzystali gracze Clearexu. Naciskali na gości do końca meczu, przejmowali piłkę i strzelali bramki! (18:42:39)

40
    Ponad bramką goście.

40
    Ostatnia minuta spotkania zaczyna się zamieszaniem w polu karnym gości. Według sędziego – było czysto!

39
    Piłkę przejmuje Zastawnik i strzela kiwając rywali przez całą długość boiska! Broni bramkarz!
    Ależ dysponowani są dziś w odbiorze Chorzowianie!

38
    Z dystansu Wilk! Odbija bramkarz!

38
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki VAHULA.

Podanie między obrońcami przechwycone przez Chorzowian, zamieszanie przed polem karnym gdzie było trzech zawodników gospodarzy. Vahula pewnie kończy!

37
    Pasierb nie dochodzi do szybkiego podania po przekątnej boiska.

37
    Kolejne długie, niecelne podanie gości.

36
    Strzelcem bramki SEGET.
    Zawodnik mocnym strzałem w środek bramki umieszcza piłkę w siatce. Gospodarze wykorzystali niepewność GSF-u Gliwice przy kreowaniu akcji.

36
    Przejęcie piłki przez zawodnika gospodarzy, strzał po ziemi, jednak bramkarz broni! Nie Udało się dobić.

34
    Dobra interwencja bramkarza Clearexu. Małe zamieszanie w polu karnym. Sytuacja opanowana przez gospodarzy.

34
    Zablokowany strzał Luteckiego. Wynik bez zmian.

33
    Akcja prawą stroną boiska, strzał zawodnika z Gliwic trafia w obrońcę!

32
    Na hali w Chorzowie gra zaostrza się z każdą sekundą! Piąte przewinienie gości. Gospodarze popełnili do tej pory cztery faule.

31
    Kontra Chorzowian przerwana.

30
    Piłka po rzucie wolnym trafia w poprzeczkę i odbija się przed liną bramkową! Ależ szczęście gości!

30
    Faul tuż przed polem karnym.

30
    Wędzony świetnie walczy o piłkę na środku boiska, podaje tuż przed pole karne, ale Seget nie daje rady umieścić piłki w siatce. Próbował technicznego strzału w okienko!