Resovia – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec) | Legionovia – Stal Rz. 0:3 (koniec) | Garbarnia – Skra 0:2 (koniec)
Lech II P. – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Toruń – Błękitni 3:2 (koniec) | Stal S. W. – Znicz 2:1 (koniec)
Polkowice – Olimpia E. 1:1 (koniec) | GKS K. – Gryf 4:0 (koniec)
GKS Katowice
4:0 (2:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 23.11.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Katowice • 2. Liga • 19. kolejka

81
    Gol dla GKS-u Katowice!
    To się nazywa wejście smoka! PATRYK SZWEDZIK podwyższa prowadzenie gospodarze dwie minuty po wejściu na boisko!

60
    Pieknym uderzeniem zza pola karnego popisał się GRZEGORZ ROGALA i katowiczanie prowadzą już trzema bramkami!

7
    Tak się powinno grać po strzeleniu gola! Kilka minut po tworzeniu wyniku swoje trafienie dorzucił SZYMON KIEBZAK!

2
    Ależ znakomicie rozpoczęli miejscowi! DAWID ROGALSKI pokonał Ferrę po dokładnym dograniu Michalskiego!

Gole: 2. Rogalski, 7. Kiebzak, 60. Rogala, 81. Szwedzik

Kartki:   52. Rogalski (KAT) – 16. Kolus (WEJ)