Resovia – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec) | Legionovia – Stal Rz. 0:3 (koniec) | Garbarnia – Skra 0:2 (koniec)
Lech II P. – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Toruń – Błękitni 3:2 (koniec) | Stal S. W. – Znicz 2:1 (koniec)
Polkowice – Olimpia E. 1:1 (koniec) | GKS K. – Gryf 4:0 (koniec)
GKS Katowice
4:0 (2:0)
Gryf Wejherowo
Sobota 23.11.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Katowice • 2. Liga • 19. kolejka

Świetny mecz GKS-u! Katowiczanie rozbili Gryfa Wejherowo 4:0 i zasłużenie sięgają po trzy punkty. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za uwagę! (19:51:46)

90+3

90+1
    Dobra okazja gospodarzy, ale Wojciechowski trafił prosto w golkipera rywali.

90
    Dwie minuty dłużej potrwa mecz w Katowicach!

89
    Zbliżamy się do końca regulaminowego czasu gry. Za moment dowiemy się, o ile minut arbiter przedłuży ten pojedynek.

87
    Dejmek ostemplował słupek bramki Gryfa!

84
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Stefanowicz, na boisku pojawia się Grychtolik.

83
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Michalski, na boisku pojawia się Wojciechowski.

81
    Gol dla GKS-u Katowice!
    To się nazywa wejście smoka! PATRYK SZWEDZIK podwyższa prowadzenie gospodarze dwie minuty po wejściu na boisko!

79
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Rogalski, na boisku pojawia się Szwedzik.

78
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Goerke, na boisku pojawia się Sławek.

77
    Zbyt lekko uderzał głową Rogalski i nie miał kłopotów z interwencją Ferra.

74
    Chcą wywalczyć choćby honorowe trafienie przyjezdni, ale jak na razie zupełnie im to nie wychodzi.

72
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Wroński, na boisku pojawia się Tabiś.

71
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Gęsior, na boisku pojawia się Burkhardt.

70
    Dwadzieścia minut do końca regulaminowego czasu gry. Chyba tylko kataklizm mógłby katowiczanom odebrać trzy punkty.

68
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Majewski, na boisku pojawia się Gabor.