Islandia – Węgry | 18:24 (koniec) | | | Rosja – Dania | 28:31 (koniec) |
MKS Perła – KPR G.K. | 25:24 (koniec) |
MKS PR URBIS – Młyny Stoisław | 18:32 (koniec) |
finał
Islandia
18:24
(12:9)
Węgry
45
|
Po trzecim wykluczeniu czerwoną kartkę otrzymuje Islandia (Elvar Örn Jónsson). (17:16)
|
|
19
|
Żółta kartka dla Węgry (Peter Hornyak). (7:5)
|
|
16
|
Żółta kartka dla Islandia (Alexander Petersson). (6:3)
|
|
7
|
Żółta kartka dla Węgry (Adrián Sipos). (1:3)
|
Islandia | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | B. Gustavsson | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | V. Hallgrimsson | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | K | A. Arnarsson | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | B. Elisson | 0/0 | 1 | 0 | ||
11 | K | Y. Gislason | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | PS | S. Gudjonsson | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | LR | O. Gudmundsson | 1/0 | 0 | 0 | ||
17 | PS | A. Gunnarsson | 1/0 | 2 | 0 | ||
25 | ŚR | E. Jonsson | 0/0 | 0 | 3 | ||
3 | K | K. Kristjánsson | 2/0 | 0 | 0 | ||
28 | PR | V. Kristjansson | 0/0 | 1 | 0 | ||
4 | LR | A. Pálmarsson | 4/0 | 0 | 1 | ||
15 | PR | A. Petersson | 3/0 | 0 | 0 | ||
9 | LS | G. Sigurdsson | 4/0 | 0 | 0 | ||
33 | ŚR | J. Smarason | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | ŚR | H. Thrastarson | 1/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 18/0 | 4 | 1 | 4 | 1 | ||
Węgry | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | R. Mikler | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Székely | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | PR | Z. Balogh | 2/1 | 1 | 0 | ||
27 | K | B. Banhidi | 8/0 | 0 | 2 | ||
13 | LS | B. Bóka | 4/0 | 0 | 0 | ||
38 | PR | B. Fekete | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | ŚR | M. Győri | 3/0 | 0 | 0 | ||
47 | PS | P. Hornyák | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | LR | P. Ligetvári | 1/0 | 0 | 1 | ||
23 | PR | D. Máthé | 0/0 | 1 | 0 | ||
17 | ŚR | B. Nagy | 1/0 | 0 | 0 | ||
20 | K | M. Rosta | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | K | A. Sipos | 0/0 | 0 | 1 | ||
30 | LR | Z. Szita | 4/0 | 0 | 0 | ||
49 | PS | Á. Tóth | 0/0 | 0 | 0 | ||
45 | ŚR | D. Ubornyák | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 24/1 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Islandia:
Gústavsson, Hallgrimsson – Kristjánsson, Arnarsson, Elísson, Gíslason, Gudjonsson, Gudmundsson, A. T. Gunnarsson, Jónsson, Kristjánsson, Pálmarsson, Petersson, Sigurdsson, Smárason, Trastarson.
Zmiany:
Trener:
Węgry: Mikler, Székely – Balogh, Banhidi, Bóka, Fekete, Győri, Hornyak, Ligetvári, Máthé, Nagy, Rosta, Sipos, Szita, Tóth, Ubornyák.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Węgry: Mikler, Székely – Balogh, Banhidi, Bóka, Fekete, Győri, Hornyak, Ligetvári, Máthé, Nagy, Rosta, Sipos, Szita, Tóth, Ubornyák.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Marin (ESP) – Serradilla (ESP)
Widownia: