Montreal – Chicago | 1:4 (koniec) | | | St. Louis – Philadelphia | 3:4 (po dogrywce) |
Chabarowsk – Novosibirsk | 1:2 (1:2 po rz. karnych) | | | Władywostok – Omsk | 1:3 (koniec) | | | Kunlun – Bars | 3:1 (koniec) |
Barys – Magnitogorsk | 4:3 (koniec) | | | Jekaterynburg – Saławat | 4:2 (koniec) | | | Czerepowiec – Sp. Moskwa | 1:2 (po dogrywce) |
Niżniekamsk – Czelabińsk | 3:4 (1:2 po rz. karnych) | | | Niżny Nowogród – Dyn. Moskwa | 6:4 (koniec) | | | CSKA Moskwa – Soczi | 6:1 (koniec) |
Sankt Petersburg – Helsinki | 4:1 (koniec) | | | Podolsk – Din. Mińsk | 5:1 (koniec) |
finał
Awtomobilist Jekaterynburg
4:2
(0:0, 2:0, 2:2)
Saławat Jułajew Ufa
Składy i statystyki:
23. D. Bodrov (Dacjuk, Bělousov), 32. Dacjuk (Bělousov), 55. Golyšev, 60. A. Garejev (Dacjuk) – 45. Chochrjakov, 50. Sošnikov (Larsen)
Sędziowie:
Widownia:
Spudłowany karny!:
Awtomobilist Jekaterynburg:
Jakub Kovář (Fomin) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Mamkin, D. Bodrov, Batyršin, Gurkin, D. Zajcev – Dawes, Golyšev, Macek – Holland, Obidin, Mozer – Dacjuk, Bělousov, A. Garejev – Platt, V. Popov, Litovčenko – Ovčinnikov.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (55. Karejev) – Larsen, A. Semjonov, Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Lisovec, Muchamadullin, Pašnin – Hartikainen, Omark, Kartajev – Manninen, Chochrjakov, Sošnikov – V. Žarkov, Soloduchin, Kadějkin – Baškirov, Kugryšev, Burmistrov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (55. Karejev) – Larsen, A. Semjonov, Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Lisovec, Muchamadullin, Pašnin – Hartikainen, Omark, Kartajev – Manninen, Chochrjakov, Sošnikov – V. Žarkov, Soloduchin, Kadějkin – Baškirov, Kugryšev, Burmistrov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Strzelcem bramki ARŤOM GAREJEV. Asysta Pavel Dacjuk.
Strzelcem bramki ANATOLIJ GOLYŠEV.
Strzelcem bramki NIKITA SOŠNIKOV. Asysta Philip Larsen.
Strzelcem bramki PJOTR CHOCHRJAKOV.
Strzelcem bramki PAVEL DACJUK. Asysta Georgij Bělousov.
Strzelcem bramki DENIS BODROV. Asysta Pavel Dacjuk, Georgij Bělousov.