Saławat – Barys 5:2 (kon.) | Jekaterynburg – Bars 2:3 (kon.) | Helsinki – Kunlun 4:3 (kon.)
Sp. Moskwa – Czelabińsk 4:0 (kon.) | Din. Mińsk – Czerepowiec 1:3 (kon.) | Podolsk – Jarosław 2:5 (kon.)
Din. Ryga – Władywostok 1:2 (1:2 po rz.k.)
koniec po rzutach karnych (1:2)
Dinamo Ryga
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Admirał Władywostok
sobota 25.01.2020, 16:00 • Arena Riga • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (18:29:02)
    Martin Bakoš (VLD) - 1:2
     
    W rzutach karnych zwyciężyła drużyna Admirał Władywostok.

    Strzelcem zwycięskiej bramki jest MARTIN BAKOŠ.
     
    6. stan
    1:2
    Martin BAKOŠ trafia.
     
    6. stan
    1:1
    Lauris DARZINŠ nie trafia.
     
    5. stan
    1:1
    Benjamin MARSHALL nie trafia.
     
    5. stan
    1:1
    Markus LJUNGH trafia.
     
    4. stan
    1:0
    Lauris DARZINŠ trafia.
     
    4. stan
    0:0
    Alexandr UGOLNIKOV nie trafia.
     
    3. stan
    0:0
    Nikita SETDIKOV nie trafia.
     
    3. stan
    0:0
    Nikita KOROSTELJOV nie trafia.
     
    2. stan
    0:0
    Kirill SLEPEC nie trafia.
     
    2. stan
    0:0
    Oleg LOMAKO nie trafia.
     
    1. stan
    0:0
    Gints MEIJA nie trafia.
     
    1. stan
    0:0
    Konstantin GLAZAČEV nie trafia.
     
    Rozpoczynają się rzuty karne.
     
    65:00
    Dogrywka skończona.
     
    60:01
    Dogrywka rozpoczęta.
    Bramki i asysty: 54. Ďaloga (Meija) – 4. Vicharev (Lalonde), kar. Bakoš

    Rzut karny:

    1. stan:
    0:0   Konstantin Glazačev (VLD)
    0:0   Gints Meija (RIG)
    2. stan:
    0:0   Oleg Lomako (VLD)
    0:0   Kirill Slepec (RIG)
    3. stan:
    0:0   Nikita Korosteljov (VLD)
    0:0   Nikita Setdikov (RIG)
    4. stan:
    0:0   Alexandr Ugolnikov (VLD)
    1:0   Lauris Darzinš (RIG)
    5. stan:
    1:1   Markus Ljungh (VLD)
    1:1   Benjamin Marshall (RIG)
    6. stan:
    1:1   Lauris Darzinš (RIG)
    1:2   Martin Bakoš (VLD)


    Dinamo Ryga: Salák (An. Makarov) – Berglund, Sotnieks (A), Balinskis, Ališauskas, Marshall, Mamčics, Ďaloga – Slepec, Ashton (A), Darzinš (C) – Setdikov, Protapovič, M. Redlihs – Gegeris, Batna, Meija – Gillies, Pavlovs, Lipsbergs – Trastašenkovs.
    Admirał Władywostok: Krasotkin (Truškov) – Lalonde, Almqvist, Ugolnikov, Miščenko, A. Osipov (A), Bobrjašov, Kozlovskij, Ostrovskij – Vicharev, Ljungh, Bakoš – K. Voronin, V. Strelcov, Glazačev (C) – V. Butuzov, J. Petrov (A), Lisin – Korosteljov, Silajev, Lomako.

    Sędziowie: A. Hoffman, S. Raming – A. Nikolajev, N. Novikov

    Widzów: 6097