Zagłębie L. – Karvina 2:1 (koniec) | Jagiellonia – Dnipro 1:0 (koniec)
2:1 (1:0)
MFK Karvina
Poniedziałek 27.01.2020, 14:00 • Belek, Turcja • Spotkania towarzyskie

Strzały: 11:9. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 5:2. Faule: 9:17. (15:42:59)

Sparing zakończony równo po 90 minutach. Zadowoleni lubinianie, którzy zwyciężyli 2:1. Gola na początku pierwszej połowy strzelił Sasa Zivec, a krótko po przerwie Damjan Bohar. MFK Karvina odpowiedział na skuteczne ataki Miedziowych jednym golem.

90

85
    Było niebezpiecznie, ale Konrad Forenc triumfował w pojedynku z przeciwnikiem. Coraz więcej zmienników po stronie Zagłębia, ale nie pozwalają odebrać drużynie prowadzenie.

81
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Tosik, na boisku pojawia się Soszyński.

75
    Pozostał kwadrans do ostatniego gwizdka i przeciwnicy przedstawiciela PKO Ekstraklasy mobilizują się do ataku.

70
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Tajti, na boisku pojawia się Pakulski.

70
    Niewykorzystana szansa na odzyskanie dwubramkowego prowadzenia z rzutu wolnego. Po strzale Filipa Starzyńskiego interweniował bramkarz czeskiego zespołu. KGHM Zagłębie Lubin wróciło do defensywy.

63
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Guldan, na boisku pojawia się Balić.
    61. Marek Hanousek (KAR) - 2:1

61
    Gol dla MFK Karviná!
    Strzelcem bramki MAREK HANOUSEK.

Zakotłowało się w polu karnym lubinian po ataku indywidualnym zawodnika MFK Karvina. Miedziowym nie udało się uporządkować na czas, a Marek Hanousek oddał uderzenie z centralnej części pola karnego. Trafienie kontaktowe!

53
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Czerwiński, na boisku pojawia się Chodyna.

53
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin: z boiska schodzi Zivec, na boisku pojawia się Szysz.
    49. Damian Bohar (ZAG) - 2:0

49
    Gol dla Zagłębia!
    Strzelcem bramki DAMJAN BOHAR.

Bardzo dobre podanie otwierające z linii obrony. Piłka przelobowała obrońców MFK Karvina i choć Damjan Bohar miał nieznaczne problemy z jej opanowaniem, to ułożył ją sobie do strzału na 2:0. Przed Słoweńcem był jedynie bramkarz, który nie zatrzymał futbolówki.

46

Według statystyk przygotowanych przez klub z Lubina jego piłkarze oddali osiem strzałów, a rywale pięć.

Gole: 6. Zivec, 49. Bohar – 61. Hanousek

Kartki:   38. Kopacz (ZAG)

Zagłębie Lubin: Forenc – Czerwiński (53. Chodyna), Kopacz, Guldan (63. Balić), Oko, Tosik (81. Soszyński), Tajti (70. Pakulski), Starzyński, Zivec (53. Szysz), Bohar, Białek.

Zmiany: Kalinowski – Balić, Jończy, Chodyna, Soszyński, Sirk, Nowak, Siga, Pakulski, Żyra, Szysz.

MFK Karvina: Neuman – Ndefe, Eduardo, Stropek, Conka, Smrz, Lingr, Galuska, Taiwo, Ba Loua, Petran.