Mosina – FC Reiter 2:3 (po dogrywce) | Rzeszów – Clearex 3:8 (koniec) | Piast – PA Nova Gliwice 0:2 (koniec)
koniec po dogrywce
Grupa CRB Mrówka Mosina
2:3 (0:1)
FC Reiter Toruń
Niedziela 09.02.2020, 12:00 • Hala przy ul. Krasickiego, Mosina • Halowy Puchar Polski • 1/16 finału

Świetny mecz w Mosinie! Na ogromne uznanie zasługuje postawa gospodarzy, którzy postawili się wicemistrzom Polski. Ostatecznie jednak to FC KJ Toruń gra dalej. W kolejnej rundzie zawodnicy Łukasza Żebrowskiego zmierzą się ze zwycięzcą pary Heiro Rzeszów – Clearex Chorzów. (13:50:06)

50
    Starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce goście, aby zabrać cenne sekundy rywalom. Jak na razie nieźle im to wychodzi.

49
    Niemal wszystkie siły rzucają teraz do ataku miejscowi. Mosina także wycofuje golkipera.

48
    Gol dla FC KJ Toruń!
    Przyjezdni obejmują prowadzenie! Po zagraniu z lewego skrzydła z najbliższej odległości piłkę do bramki skierował ROBERT STOLARSKI!

48
    Kolejna strata torunian na połowie rywali. Jeden z nich przejął piłkę, od razu uderzył... i także chybił o centymetry!

47
    Wasielewski próbował wykorzystać pustą bramkę rywali, ale nieznacznie chybił!

46
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Bez rozstrzygnięcia po pierwszej części dogrywki. Za moment druga połowa. Jeśli ona nie przyniesie rozstrzygnięcia, sędzia zarządzi konkurs rzutów karnych!

45
    Pierwsza dogrywka skończona.

44
    Dobrą okazję miał jeden z zawodników gospodarzy, ale jego próba przelobowania Iwańskiego okazała się nieudana.

43
    Zablokowane uderzenie Elsnera z lewej strony boiska. Od autu wicemistrzowie Polski.

42
    Torunianie zamknęli rywali w futsalowym zamku. Próbują wykorzystać przewagę liczebną w polu.

41
    Nie rezygnują gry z wycofanym bramkarzem goście. Pachnie bramkami!

41
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Dzielna gra gospodarzy przyniosła rezultaty! Gospodarze nawet prowadzili, ale ostatecznie nie zdołali tego utrzymać do końca. O tym, kto awansuje, zadecyduje więc dogrywka! Warto podkreślić, że obie ekipy mają na swoim koncie po pięć przewinień.

40
    Druga połowa skończona.

40
    Piąte przewinienie gospodarzy. 40 sekund do końca regulaminowego czasu gry.

40
    Czwarty raz faulują miejscowi. Tyle samo przewinień na swoim koncie ma ekipa z Torunia.

Gole: 30. Szurpitt, 33. Gajewski – 2. Mrówczyński, 38. Jekiełek, 48. Stolarski

Kartki:   15. Lebiedziński (MOS) – 35. Jekiełek (FCT)