Legia – Blackburn 1:0 (koniec)
Legia Warszawa
1:0 (1:0)
Blackburn Rovers
Niedziela 29.03.2020, 13:00 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • Najlepsze momenty polskiej piłki: Liga Mistrzów 1995/1996 • 3. runda

Koniec, koniec, koniec! Legia Warszawa pokonała Blackburn Rovers 1:0 po golu Jerzego Podbrożnego i po trzech meczach ma sześć punktów na swoim koncie!

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne retro-relacje na naszym portalu! (14:50:34)

90+3

90+3
    Trzecia minuta dodatkowego czasu. Warszawianie przy piłce na połowie rywali.

90+1
    To była już chyba ostatnia szansa rywali! Zamieszanie pod bramką Legii, ale wyłapał piłkę golkiper mistrzów Polski!

90
    Bardzo dobrze przerwał akcję rywali Zieliński, ale Blackburn w dalszym ciągu w natarciu. Korner dla gości.

89
    Kolejny raz bardzo dobrze interweniował Szczęsny! Ależ nerwowa końcówka w Warszawie!

87
    Kolejna znakomita okazja gospodarzy! Kucharski wyłożył piłkę Bednarzowi, ale ten skiksował!

86
    Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale bezbłędnie oddalają zagrożenie defensorzy gospodarzy.

85
    Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Ruszają z atakiem na lewej flance goście.
    Znakomita okazja gospodarzy:

84
    Mogło być już po meczu! Najpierw nie trafił czysto w piłkę Kucharski, a przy drugiej próbie Podbrożny posłał piłkę ponad bramką!

83
    Nie zdołał utrzymać piłki w boisku Staniek. Od autu przyjezdni.

81
    Zmiana w drużynie gości. Warhurts zostaje zastąpiony przez Newella.

80
    Próbował zaskoczyć golkipera rywalu Zieliński strzałem z dużej odległości, ale wykonanie okazało się zupełnie nieudane.

79
    Warhurst zagrał piłkę już po gwizdku arbitra, za co ten upomniał go żółtą kartką.

78
    Ruszali z akcją prawym skrzydłem przyjezdni, ale w prosty sposób stracił piłkę Sutton. Od autu legioniści.

77
    Dobry fragment mistrzów Polski. Piąty w tym spotkaniu rzut rożny dla stołecznych. Blackburn jak na razie tylko z jednym kornerem.

76
    Niepotrzebnie wdał się w pojedynek z rywalem Kucharski na prawym skrzydle. Zmarnowana akcja Legii.