Wisła Pł. – Arka | 0:0 (koniec) | | | Piast – Lech P. | 0:2 (koniec) | | | Raków – Wisła K. | 3:1 (koniec) |
Miedź – Termalica | 0:1 (koniec) | | | Puszcza – Olimpia G. | 0:1 (koniec) | | | Jastrzębie – Zagłębie S. | 1:3 (koniec) |
Radomiak – Chojniczanka | 3:1 (koniec) |
Stal S. W. – Legionovia | 2:0 (koniec) |
Watford – Leicester | 1:1 (koniec) | | | Brighton – Arsenal | 2:1 (koniec) | | | West Ham – Wolves | 0:2 (koniec) |
Bournemouth – Crystal Palace | 0:2 (koniec) |
RCD Espanyol – Levante | 1:3 (koniec) | | | Bilbao – Real Betis | 1:0 (koniec) | | | Getafe – Eibar | 1:1 (koniec) |
Atletico – Valladolid | 1:0 (koniec) |
FC Koln – Eintracht | 1:1 (koniec) | | | Bayern – Freiburg | 3:1 (koniec) | | | Düsseldorf – Augsburg | 1:1 (koniec) |
Hertha – Bayer | 2:0 (koniec) | | | Hoffenheim – Union | 4:0 (koniec) | | | Mainz – Werder | 3:1 (koniec) |
Paderborn – Borussia M. | 1:3 (koniec) | | | RB Lipsk – Borussia D. | 0:2 (koniec) | | | Schalke 04 – Wolfsburg | 1:4 (koniec) |
Nitra – Senica | 2:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Slovan | 2:3 (koniec) | | | Moravce-Vrable – AS Trencin | 2:3 (koniec) |
Kayserispor – Gençlerbirliği | 2:0 (koniec) | | | Yeni Malatyaspor – Göztepe | 2:1 (koniec) | | | Denizlispor – Besiktas | 1:5 (koniec) |
Isloch Minsk – Żodzino | 2:2 (koniec) | | | Dinamo Br. – Gorodeya | 3:1 (koniec) | | | Dinamo M. – Energetik-BGU | 0:0 (koniec) |
Sparta – Slovan | 4:1 (koniec) | | | Banik – Slavia | 1:3 (koniec) |
Příbram – Ołomuniec | 2:0 (koniec) | | | Teplice – Karvina | 4:1 (koniec) | | | Zlín – FC Opava | 3:1 (koniec) |
finał
Puszcza Niepołomice
0:1
(0:0)
Olimpia Grudziądz
Kamil Kazmierczak
Gole:
75. Joao Augusto
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 1:0. Foule: 21:15.
Sędziowie:
Główny: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Asystenci: Marcin Ciepły. Katarzyna Wójs
Techniczny: Robert Marciniak
Widownia:
Kartki: 45. Uwakwe (PSZ), 47. Radionov (PSZ) – 12. Momo (OLG)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 1:0. Foule: 21:15.
Puszcza Niepołomice:
Niemczycki – Cikos, Klec, Mikołajczyk (78. Orłowski), Radionov (55. Tomalski), Sitek (55. Serafin), Stefanik, Stępień, Uwakwe, Żurek, Żytek
Zmiany: Górski – Eizenchart, Czarny, Stawarczyk, Tomalski, Bąk, Serafin, Nowak, Orłowski
Trener:
Olimpia Grudziądz: Sapela – Bogusławski, Ciechanowski, Frelek, Joao Augusto (90. Janczukowicz), Kona, Maloku, Momo (68. Kamiński), Szywacz, van Haaren (80. Duriska), Wawszczyk
Zmiany: Lemanowicz, Lewandowski – Duriska, Janiak, Szeibe, Kamiński, Janczukowicz
Trener:
Zmiany: Górski – Eizenchart, Czarny, Stawarczyk, Tomalski, Bąk, Serafin, Nowak, Orłowski
Trener:
Olimpia Grudziądz: Sapela – Bogusławski, Ciechanowski, Frelek, Joao Augusto (90. Janczukowicz), Kona, Maloku, Momo (68. Kamiński), Szywacz, van Haaren (80. Duriska), Wawszczyk
Zmiany: Lemanowicz, Lewandowski – Duriska, Janiak, Szeibe, Kamiński, Janczukowicz
Trener:
Sędziowie:
Główny: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Asystenci: Marcin Ciepły. Katarzyna Wójs
Techniczny: Robert Marciniak
Widownia:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały na bramkę: 3:4.
Strzały niecelne: 7:4.
Rzuty rożne: 5:3.
Spalone: 1:0.
Faule: 21:15.